Η κριτική έγινε: 18 Σεπτεμβρίου 2020

Ξενοδοχείο με εναλλακτική και φιλική ατμόσφαιρα.το δωμάτιο king suite άνετο με πολύ όμορφο μπαλκόνι και αίσθηση ότι δεν είσαι σε ξενοδοχείο..αισθανθηκαμε άνετα αμέσως..το massage στο χώρο του ξενοδοχείου άψογο και οικονομικό.Γενικως...συστηνεται ανεπιφύλακτα!!

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, afroditip230
Η κριτική έγινε: 10 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Είχαμε κράτηση για σήμερα. Από το πρωί μιλώντας για την κράτηση τόνισα πως επιθυμώ τζακούζι στο δωμάτιο. Η υπεύθυνη με διαβεβαίωσε ότι θα μου δώσει δωμάτιο καινούριο στον 5 όροφο με τζακούζι στο μπαλκόνι!
Αντί αυτού βρέθηκα σε μια ταράτσα, το τζακούζι ήταν κοινόχρηστο εκτός δωματίου. Έπρεπε να βγω και με την κάρτα μου να ανοίξω έναν χώρο σαν κλουβι στην ταράτσα. Το τζακούζι ήταν κλεισμένο με μουσαμά, κουτσουλιές μέσα και έξω και η βεράντα χάλια από βρωμιά. 130 ευρώ για αυτό!
Τόνισα πριν την κράτηση ότι θέλω μπανιέρα, τζακούζι να χωράει δύο άτομα στο δωμάτιο μου. Δυστυχώς βρέθηκα κατάκοπή να ψάχνω άλλο δωμάτιο σε άλλο ξενοδοχείο

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, bagiat2020
Η κριτική έγινε: 30 Αυγούστου 2020

Ειναι ένα όμορφο , πολύ καθαρό και ευχάριστο ξενοδοχείο . Βρίσκεται στο κέντρο της πόλης , πολύ κοντά με τα πόδια όπου θέλεις να πας .
Minimal διακόσμηση που σε κάνει να νοιωθεις άνετα και ευχάριστα , ευγενέστατο προσωπικό .

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2020
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι χωρίς παρέα
Ευχαριστούμε, leokats
Η κριτική έγινε: 15 Αυγούστου 2020

Εξαιρετικά όλα...πρώτη φορά σε αυτό το ξενοδοχείο και σίγουρα θα το ξανά προτιμήσω..τα δωμάτια ξεχωριστά και ιδιαίτερα..σαν χώρος ζεστός και φιλόξενος! το προσωπικό άψογο τα κορίτσια κάτω στην ρεσεψιόν με το χαμόγελο στα χείλη...και γενικά όλο το προσωπικό πρόθυμο να σε εξυπηρετήσει.. Πρωινό πολύ καλό για όλα τα γούστα.. εξυπηρέτηση άψογη και από τα παιδιά ...από θέμα καθαριότητας δεν έχω να πω κάτι..η τοποθεσία πολύ βολική κέντρο όλα στα πόδια σου..! Σίγουρα θα το ξανά επισκεφτώ!!

Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι χωρίς παρέα
Ευχαριστούμε, Stellitsaa27
Η κριτική έγινε: 25 Ιουλίου 2020

· Πολύ προσεγμένη ξενοδοχειακή μονάδα με κάθε παροχή που χρειάζεται κανείς. Τα δωμάτια είναι πεντακάθαρα και πολύ όμορφα!!! Το κρεβάτι πολύ άνετο και το μπάνιο υπέροχο!! Στο κέντρο της Θεσσαλονίκης,πας με τα πόδια παντού!!. Το προσωπικό ευγενέστατο και πάντα με χαμόγελο. Ειδικά η Φίλιππα και ο Θάνος πολύ ευγενικοί και εξυπηρετικοί και πάντα χαμογελαστοί και πάντα δίπλα μας σε ό,τι κι αν χρειαστήκαμε ! Το προτείνουμε ανεπιφύλακτα!!!! Τέλειο!!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
Ευχαριστούμε, Veni_Bad