Ειναι ένα όμορφο , πολύ καθαρό και ευχάριστο ξενοδοχείο . Βρίσκεται στο κέντρο της πόλης , πολύ κοντά με τα πόδια όπου θέλεις να πας .
Minimal διακόσμηση που σε κάνει να νοιωθεις άνετα και ευχάριστα , ευγενέστατο προσωπικό .

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2020
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι χωρίς παρέα
Ευχαριστούμε, leokats
Η κριτική έγινε: 15 Αυγούστου 2020

Εξαιρετικά όλα...πρώτη φορά σε αυτό το ξενοδοχείο και σίγουρα θα το ξανά προτιμήσω..τα δωμάτια ξεχωριστά και ιδιαίτερα..σαν χώρος ζεστός και φιλόξενος! το προσωπικό άψογο τα κορίτσια κάτω στην ρεσεψιόν με το χαμόγελο στα χείλη...και γενικά όλο το προσωπικό πρόθυμο να σε εξυπηρετήσει.. Πρωινό πολύ καλό για όλα τα γούστα.. εξυπηρέτηση άψογη και από τα παιδιά ...από θέμα καθαριότητας δεν έχω να πω κάτι..η τοποθεσία πολύ βολική κέντρο όλα στα πόδια σου..! Σίγουρα θα το ξανά επισκεφτώ!!

Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι χωρίς παρέα
Ευχαριστούμε, Stellitsaa27
Η κριτική έγινε: 25 Ιουλίου 2020

· Πολύ προσεγμένη ξενοδοχειακή μονάδα με κάθε παροχή που χρειάζεται κανείς. Τα δωμάτια είναι πεντακάθαρα και πολύ όμορφα!!! Το κρεβάτι πολύ άνετο και το μπάνιο υπέροχο!! Στο κέντρο της Θεσσαλονίκης,πας με τα πόδια παντού!!. Το προσωπικό ευγενέστατο και πάντα με χαμόγελο. Ειδικά η Φίλιππα και ο Θάνος πολύ ευγενικοί και εξυπηρετικοί και πάντα χαμογελαστοί και πάντα δίπλα μας σε ό,τι κι αν χρειαστήκαμε ! Το προτείνουμε ανεπιφύλακτα!!!! Τέλειο!!!

Ευχαριστούμε, Veni_Bad
Η κριτική έγινε: 25 Ιουλίου 2020

Το ξενοδοχείο βρίσκεται σε καλή και βολική τοποθεσία, τα δωμάτια είναι καθαρά και με πολύ ωραία αισθητική. Το προσωπικό είναι ευγενικό και πολύ πρόθυμο. Κανένα δωμάτιο δεν είναι ίδιο με τα άλλα και αυτό το κάνει ιδιαίτερα ενδιαφέρον!

• Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, AIRITOS
Η κριτική έγινε: 16 Ιουλίου 2020

Όλα ήταν υπέροχα το προσωπικό ευγενεστατο έτοιμο να σε εξυπηρετήσει στη καθαριοτητα στο πρωινό βάζεις άριστα με τόνο η διακόσμηση υπέροχη ελπίζω να το επισκεφτώ συντομα οι υπηρεσιες για το μικρό σκυλάκι μου ήταν εξαιρετικές.

Ευχαριστούμε, Viktoriakar
Ο/η Christina Drakopoulou, Ιδιοκτήτης του Colors Urban Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 22 Ιουλίου 2020

Αγαπητή επισκέπτη,

Καλημέρα από την καρδιά της Θεσσαλονίκης και το COLORS Urban Hotel.

Είμαστε πολύ χαρούμενοι που τόσο εσείς όσο και το σκυλάκι σας είχατε μια όμορφη διαμονή κοντά μας. To πακέτο Dog Traveler περιέχει τα πάντα για την άνετη διαμονή των τετράποδων φίλων μας: premium κρεββάτι, τροφή υψηλής διατροφικής αξίας, snack εκπαίδευσης, σακούλες ακαθαρσιών για τη βόλτα σας, 24ώρη ιατρική υποστήριξη και ένα παιχνίδι-έκπληξη!

Οι υπηρεσίες μας απευθύνονται σε όλους τους ταξιδιώτες που θέλουν να εξερευνήσουν την όμορφη Θεσσαλονίκη και λειτουργούμε με βάση τα υψηλότερα standards καθαριότητας, φιλοξενίας και ποιότητας και το προσωπικό μας προσφέρει τις υπηρεσίες του με αγάπη και φροντίδα.

Θα χαρούμε πολύ να σας ξαναδούμε στους χώρους μας.

Η ομάδα των COLORS