Η κριτική έγινε: 16 Ιουλίου 2020

Όλα ήταν υπέροχα το προσωπικό ευγενεστατο έτοιμο να σε εξυπηρετήσει στη καθαριοτητα στο πρωινό βάζεις άριστα με τόνο η διακόσμηση υπέροχη ελπίζω να το επισκεφτώ συντομα οι υπηρεσιες για το μικρό σκυλάκι μου ήταν εξαιρετικές.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
Ευχαριστούμε, Viktoriakar
Ο/η Christina Drakopoulou, Ιδιοκτήτης του Colors Urban Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 22 Ιουλίου 2020

Αγαπητή επισκέπτη,

Καλημέρα από την καρδιά της Θεσσαλονίκης και το COLORS Urban Hotel.

Είμαστε πολύ χαρούμενοι που τόσο εσείς όσο και το σκυλάκι σας είχατε μια όμορφη διαμονή κοντά μας. To πακέτο Dog Traveler περιέχει τα πάντα για την άνετη διαμονή των τετράποδων φίλων μας: premium κρεββάτι, τροφή υψηλής διατροφικής αξίας, snack εκπαίδευσης, σακούλες ακαθαρσιών για τη βόλτα σας, 24ώρη ιατρική υποστήριξη και ένα παιχνίδι-έκπληξη!

Οι υπηρεσίες μας απευθύνονται σε όλους τους ταξιδιώτες που θέλουν να εξερευνήσουν την όμορφη Θεσσαλονίκη και λειτουργούμε με βάση τα υψηλότερα standards καθαριότητας, φιλοξενίας και ποιότητας και το προσωπικό μας προσφέρει τις υπηρεσίες του με αγάπη και φροντίδα.

Θα χαρούμε πολύ να σας ξαναδούμε στους χώρους μας.

Η ομάδα των COLORS

Η κριτική έγινε: 2 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ ωραία δωμάτια στο κέντρο της πόλης. Το προσωπικό ειναι εξυπηρετιμο και πάντα διαθέσιμο. Τα δωμάτια είναι καθαρά. Το επισκέφτηκα μετά την επιδημία και οι κανόνες υγιεινής ήταν υπέρ του δέοντος. Αν θέλεις να είσαι στην καρδιά της πόλης είναι το ξενοδοχείο που θα σε βολέψει.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, Geovon76

Αγαπητή επισκέπτη,

Καλημέρα από την καλοκαιρινή Θεσσαλονίκη και την οικογένεια του COLORS Urban Hotel.

Στα COLORS Urban Hotels oι υπηρεσίες μας απευθύνονται σε όλους τους ταξιδιώτες που θέλουν να εξερευνήσουν την όμορφη Θεσσαλονίκη και λειτουργούμε με βάση τα υψηλότερα standards καθαριότητας, φιλοξενίας και ποιότητας, τηρώντας όλα τα μέτρα ασφάλειας στην εποχή του COVID-19. Πρόσφατα αυξήσαμε τις υπάρχουσες παροχές μας και τα μέτρα σφαλείας μας, συνάπτοντας μια συνεργασία με την Iatrica, το μεγαλύτερο ιατρικό όμιλο της Ελλάδας, για να παρέχουμε ιατρική βοήθεια και υπηρεσίες σε όλους τους επισκέπτες μας.

Οι επισκέπτες που μας επισκέπτονται για business trips μας προτιμούν για την κεντρικότατη τοποθεσία, το εύκολο parking, τα μεγάλα, φωτεινά δωμάτια, τα άνετα γραφεία, το γρηγορο WiFi, την άψογη και φιλόξενη εξυπηρέτηση αλλά και τις ανέσεις του δωματίου.

Παραμένουμε στη διάθεσή σας για να σας εξυπηρετήσουμε.

Η ομάδα των COLORS

Η κριτική έγινε: 29 Ιουνίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Υπέροχη η κοπέλα στην ρεσεψιόν πολύ Καλή εξυπηρέτηση και ευχάριστη στην επικοινωνία. Ωραίο το δωμάτιο και γενικά προσεγμένο ξενοδοχείο. Το δωμάτιο με το τζακούζι αξίζει ιδιαιτέρως για χαλάρωση και ξεκούραση.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2020
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, Resort49528595179
Ο/η Christina Drakopoulou, Ιδιοκτήτης του Colors Urban Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 29 Ιουνίου 2020

Αγαπητέ επισκέπτη,

Καλησπέρα από την ηλιόλουστη Θεσσαλονίκη και τα COLORS Hotels.

Σας ευχαριστούμε για την υπέροχη κριτική σας. Στα COLORS, η πρώτη μας μέριμνα είναι η γνήσια και ζεστή φιλοξενία και οι Ambassador στις reception μας είναι πάντα εξυπηρετικοί και με διάθεση να εξυπηρετήσουν.

Σας ευχόμαστε ένα υπέροχο καλοκαίρι και θα χαρούμε να σας ξαναδούμε σύντομα.

Η κριτική έγινε: 27 Ιουνίου 2020

Εξαιρετικό ξενοδοχείο σ ένα από τα καλύτερα σημεία της πόλης!!Ευγενεστατο και φιλικό προσωπικό!!Πεντακαθαρο με τέλειο πρωινό και καφέ!Σας ευχαριστούμε για την φιλοξενία και ευχόμαστε να σας ξαναδούμε σύντομα

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2020
Ευχαριστούμε, H9632IO_
Η κριτική έγινε: 3 Μαρτίου 2020

Υπέροχο ξενοδοχείο ακριβώς στην καρδιά της πόλης με το προσωπικό να είναι εξαιρετικά φιλόξενο. Μείναμε ευχαριστημένοι τόσο από την εξυπηρέτηση όσο και από την καθαριότητα και τις παροχές του ξενοδοχείου. Αξίζει να το επισκεφτείτε.

Ημερομηνία διαμονής: Μάρτιος 2020
Ευχαριστούμε, Anna_Kefala