“Μεσημέρι για ούζο !!”
Κριτική για: Ουζερί Ανθέων

Ουζερί Ανθέων
Η κριτική γράφτηκε 3 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ομολογώ ότι από την στιγμή που γνώρισα αυτό το στέκι δεν το αλλάζω!! Έτυχε να βρεθώ για ένα τραπέζι που έγινε στην μνήμη ενός συγγενικού προσώπου και πολλά πράγματα μαζί με κάνανε να έχω πολύ θετικές εντυπώσεις !! Παρατήρησα λοιπόν ότι εκτός από την νόστιμη κουζίνα του έχει και εξαιρετική ποιότητα στα υλικά του!! Φρεσκότατα ψάρια υπέροχο μπακαλιάρος σκορδαλιά πολλούς μεζέδες πολύ καλές μερίδες και το σέρβις και η καθαριότητα σε άριστο βαθμό !! Όταν λοιπόν θελουμε να πάμε κάπου να απολαύσουμε κάτι υπέροχο ο προορισμός μας γράφει ΑΝΘΕΩΝ!!!

Ευχαριστούμε, Basiliki R

Φυσιολογικές τιμές
Απαιτεί έγκαιρη κράτηση

Ευχαριστούμε, Grhawk T
Η κριτική γράφτηκε 3 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πάρα πολύ καλό σε όλα.Γευστικότατα-φρεσκότατα πιάτα θαλασσινών.Άριστες σαλάτεςκαι αλοιφές.Ευγενικό και γρήγορο service.Τιμές ισορροπημένες.Ο χώρος δεν λέει και πολλά πράγματα,αλλά σίγουρα αξίζουν όλα τα υπόλοιπα.Νομίζω ότι είναι μία σταθερή αξία.Μία επίσκεψη πραγματικά αξίζει.

Ευχαριστούμε, Dimiter G
Η κριτική γράφτηκε 30 Ιανουαρίου 2018

και μειναμε πολυ ικανοποιημενοι γιατι αν και ειχε κοσμο παρα πολυ δεν εμεινε πισω η διικη μας παραγγελεια.
γρηγορο σερβις γευσεις πολυ καλες.
θα ξαναπαω σιγουρα

Ευχαριστούμε, eleni o
Η κριτική γράφτηκε 14 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ειμαι πολυ χαρουμενη που στη γειτονιά μου υπαρχει αυτος ο ωραίος χωρος για φαγητο που συνδιάζει και ψαρικά και κρεατικά σε απίστευτη ποιότητα και τα δυο ! Οι μεζέδες ειναι παντα πολυ καλοί και η εξυπηρετηση επισης !! Ολοι πολλοί ευγενικοί και γρήγοροι στο σερβίρισμα ! Το μονο κακό : ο καπνός τσιγάρου στο εσωτερικό και για να μπορεσεις να φας το ΣΚ θα πρεπει να εχεις κλεισει 2-3 μερες πιο μπροστα ! Κατα τ αλλα θα μπορεσεις να φας υπεροχα οτι και αν διαλέξεις !!!

Ευχαριστούμε, Ελίνα Δ

Ουζερί Ανθέων: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Θεσσαλονίκη, Περιοχή Θεσσαλονίκης

Ουζερί Ανθέων: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!