“ΥΠΕΡΟΧΗ ΒΡΑΔΙΑ”
Κριτική για: Η Βρεγμένη Γάτα

Η Βρεγμένη Γάτα
Η κριτική γράφτηκε 4 Μαρτίου 2018

απιστευτο φαγητο καλομαγειρεμενο με καταπληκτικο σερβιρισμα ποικιλια και πολλα και διαφορετικα ποτα.τιμες πολυ λογικες

Ευχαριστούμε, rikos517

Η κριτική γράφτηκε 4 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Άψογη εξυπηρέτηση! Φάγαμε θαλασσινά ήταν φρεσκότατα ... οι γεύσεις υπέροχες ... μεγάλη ποικιλία σε σαλάτες , τυριά , κρεατικά και ψάρια ...τα γλυκά στο τελος τέλεια !Οι τιμές πολύ λογικές για την ποιότητα και την ποσότητα του φαγητού ...

Ευχαριστούμε, Kosmein P
Η κριτική γράφτηκε 25 Φεβρουαρίου 2018

Κάναμε κράτηση για Κυριακή μεσημέρι, απαραίτητη όπως αποδείχτηκε. Άριστη υποδοχή, γρήγορη εξυπηρέτηση, με ευγένεια και χαμόγελο. Τιμές λογικές για την ποιότητα του μαγαζιού. Υπάρχουν πιάτα ακριβά αλλά και σχετικά φτηνά. Ο λογαριασμός ήταν μάλλον μικρός, σχετικά με την παραγγελία μας και τέτοιου επιπέδου μαγαζί. Απο τα πιάτα γενικά μείναμε ευχαριστημένοι. Τέλεια τα γλυκά - κέρασμα. Πράγματι κάπνιζαν αρκετοί. Εμείς δεν ενοχληθήκαμε αλλά ίσως θα έπρεπε να υπάρχει κάποιος διαχωρισμός για παρέες που ενοχλούνται. Το συστήνουμε ανεπιφύλακτα και θα ξαναπάμε σίγουρα

Ευχαριστούμε, zerkon g
Η κριτική γράφτηκε 23 Φεβρουαρίου 2018

Πήγα κατά την διάρκεια των γιορτών παρ'όλο των κόσμο διέθετε πολύ καλή εξυπηρέτηση, πολύ ευγενικό προσωπικό και όμορφος χώρος.
Ας περάσουμε στον κυρίως (μεταφορικά & κυριολεκτικά ), το ορεκτικά δεν μας ξετρέλαναν αλλά όλα τα κυρίως πιάτα ήταν ένα και ένα.
Καταπληκτικό rib eye και φοβερά γλυκά!
Θέλω οπωσδήποτε να ξανά πάω για να δοκιμάσω και το menu με τα θαλασσινά .
Αξίζει να το επισκεφτείτε.

Ευχαριστούμε, EviPapapa
Η κριτική γράφτηκε 23 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ενα ωραιο μαγαζι με καλο σερβις και νόστιμο φαγητό. Αλλα και τιποτα παραπανω ομως....οι τιμες ομως ειναι αδικαιολόγητα ακριβες για αυτο που μπαινει στο στομαχι στο τελος. Δεν θα ξαναπαω για αυτον τον λογο και μονο.η πλακα ειναι οτι ειμασταν 4 αντρες και μια γυναικα η οποια δεν εφαγε καν την μερίδα της και οταν ζητήσαμε τον λογαριασμό μας ειπε ο σερβιτόρος(ο οποιος ως εκεινη την ωρα μας εξηγούσεγια τα πιατα που μπορούμε να δοκιμασουμε και έδειχνε οτι ηξερε τη δουλεια του)οτι οφείλουμε 170€ και 40 λεπτα.τα 40 λεπτα τι θες και τα λες βρε "γατακι" και δε το κανεις ενα στρογγυλό ποσόν;;;170€ και 40 λεπτα λοιπον για μερικα κυρίως πιατα μερικα ορεκτικα και λιγες μπυρες προσωπικα τα θεωρώ πολλα χρηματα για αυτο που προσφέρουν και απλα δε θα ξαναπαω ποτέ!

2  Ευχαριστούμε, efrosuni7

Η Βρεγμένη Γάτα: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Πυλαία, Περιοχή Θεσσαλονίκης
Θεσσαλονίκη, Περιοχή Θεσσαλονίκης

Η Βρεγμένη Γάτα: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!