“Καταπληκτικό!”
Κριτική για: Η Βρεγμένη Γάτα

Η Βρεγμένη Γάτα
Η κριτική γράφτηκε 23 Φεβρουαρίου 2018

Πήγα κατά την διάρκεια των γιορτών παρ'όλο των κόσμο διέθετε πολύ καλή εξυπηρέτηση, πολύ ευγενικό προσωπικό και όμορφος χώρος.
Ας περάσουμε στον κυρίως (μεταφορικά & κυριολεκτικά ), το ορεκτικά δεν μας ξετρέλαναν αλλά όλα τα κυρίως πιάτα ήταν ένα και ένα.
Καταπληκτικό rib eye και φοβερά γλυκά!
Θέλω οπωσδήποτε να ξανά πάω για να δοκιμάσω και το menu με τα θαλασσινά .
Αξίζει να το επισκεφτείτε.

Ευχαριστούμε, EviPapapa

Η κριτική γράφτηκε 23 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ενα ωραιο μαγαζι με καλο σερβις και νόστιμο φαγητό. Αλλα και τιποτα παραπανω ομως....οι τιμες ομως ειναι αδικαιολόγητα ακριβες για αυτο που μπαινει στο στομαχι στο τελος. Δεν θα ξαναπαω για αυτον τον λογο και μονο.η πλακα ειναι οτι ειμασταν 4 αντρες και μια γυναικα η οποια δεν εφαγε καν την μερίδα της και οταν ζητήσαμε τον λογαριασμό μας ειπε ο σερβιτόρος(ο οποιος ως εκεινη την ωρα μας εξηγούσεγια τα πιατα που μπορούμε να δοκιμασουμε και έδειχνε οτι ηξερε τη δουλεια του)οτι οφείλουμε 170€ και 40 λεπτα.τα 40 λεπτα τι θες και τα λες βρε "γατακι" και δε το κανεις ενα στρογγυλό ποσόν;;;170€ και 40 λεπτα λοιπον για μερικα κυρίως πιατα μερικα ορεκτικα και λιγες μπυρες προσωπικα τα θεωρώ πολλα χρηματα για αυτο που προσφέρουν και απλα δε θα ξαναπαω ποτέ!

5  Ευχαριστούμε, efrosuni7
Η κριτική γράφτηκε 22 Φεβρουαρίου 2018

Ώραιο το μέρος και η εξυπηρέτηση, αρνητικό η φασαρία, φωνάζεις για να σε ακούσει ο διπλανός σου, το φαγητό ικανοποιητικό αλλά στα ίδια χρήματα έχω φάει καλύτερα, ίσως ξαναπήγαινα αλλά δε θα ήταν στις πρώτες μου επιλογές αν ήθελα να δώσω αυτά τα χρήματα

1  Ευχαριστούμε, stavros Y
Η κριτική γράφτηκε 21 Φεβρουαρίου 2018

Καταπληκτικο μαγαζι....Αριστο σερβις...Αλλα πολυ ακριβο!!!Και για να γινω πιο σαφης δυο ατομα με δυο τσιπουρα (πληρη) 23 ευρω...Οι ουζομεζεδες ηταν οι περισσοτεροι "κονσερβα" και δεν δικαιολογουν με τιποτα την τιμη....!!!!Αυτο ας το λαβουν υπ' οψη οι ιδιοκτητες...αν φυσικα θελουν να εχουν διαρκεια!!!

2  Ευχαριστούμε, Manthos G
Η κριτική γράφτηκε 21 Φεβρουαρίου 2018

Ωραίο μαγαζί με ωραία διακόσμηση... Καλό σέρβις και καλό φαγητό... Οι τιμες καλές και οι μερίδες καλές

Ευχαριστούμε, Kostas K

Η Βρεγμένη Γάτα: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Πυλαία, Περιοχή Θεσσαλονίκης
Θεσσαλονίκη, Περιοχή Θεσσαλονίκης

Η Βρεγμένη Γάτα: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!