Ανοικτά σήμερα: 10:00 π.μ. - 10:00 μ.μ.
Αποθήκευση
Απόλυτη χαλάρωση σ' έναν υπέροχο χώρο με υπέροχους ανθρώπους

Η κριτική έγινε: 10 Νοεμβρίου 2020
efi-kal
Εύοσμος, Ελλάδα
μέσω κινητής συσκευής
Κατάλληλο μέρος για ξεκούραση!

Η κριτική έγινε: 2 Νοεμβρίου 2020
_F4716ZO

Η κριτική έγινε: 10 Νοεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Κάθε επίσκεψη είναι και μία ξεχωριστή εμπειρία!!! Το προσωπικό είναι ευγενέστατο και ο χώρος πάντα πολύ καθαρός. Σας προτείνω ανεπιφύλακτα εκτός από μασάζ να δοκιμάσετε choco srub… το δέρμα σας θα αποκτήσει τέλεια μεταξένια υφή και θα αναδίδει ένα υπέροχο άρωμα για πολλές πολλές ώρες. Η διαδικασία του scrub είναι απολαυστική και είναι η απόλυτη προετοιμασία για το μασάζ που ακολουθεί. Σας ευχαριστώ για ακόμη μία φορά και θα τα ξαναπούμε σύντομα

Ευχαριστούμε, efi-kal
Ο/η Nikos I, Ιδιοκτήτης του Animus Massage, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 5 ημέρες

Σας ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας! Προτεραιότητά μας είναι η χαλάρωσή σας και η απόλαυση μίας μοναδικής εμπειρίας εναλλακτικών θεραπειών, με φυσικά προϊόντα, φιλικά προς το περιβάλλον και το δέρμα σας. Μας χαροποιεί το γεγονός πως μείνατε ικανοποιημένη από τις υπηρεσίες μας και φυσικά θα χαρούμε να σας ξανά δούμε.

Η κριτική έγινε: 2 Νοεμβρίου 2020

Υπέροχο μέρος και κατάλληλο για χαλάρωση. Το προσωπικό πολύ ευγενικό και εξυπηρετικό! Τα προϊόντα τους εξαιρετικά και με ωραία μυρωδιά.

Ημερομηνία εμπειρίας: Νοέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, _F4716ZO

Σας ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας και χαιρόμαστε που μείνατε ικανοποιημένοι από τις υπηρεσίες μας. Θα χαρούμε πολύ να σας ξανά δούμε και να σας προσφέρουμε πάλι με τον καλύτερο δυνατό τρόπο την απόλυτη χαλαρωτική εμπειρία Animus!

Η κριτική έγινε: 27 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Η πρώτη μας επίσκεψη στο χώρο.Η υποδοχή ζεστή με φιλικό κλίμα και η αναμονή μας σε ένα χώρο όμορφα διακοσμημένο προσφέροντας ήδη την πρώτη χαλάρωση. Με την είσοδο στο δωμάτιο όπου συνδύαζε τζακουζι με μασαζ.Ο επαγγελματισμός αναδύεται από μικρές λεπτομέρειες που θεωρούν σημαντικές οπως το μαξιλαράκι στα πόδια για να μην διατυνεται το κουτεπιε του ποδιου.επισης το υπέροχο κρεβάτι που είναι ευρύχωρο και βολικό.ακομη ένα σημαντικό στοιχείο που συνέβαλε στην απόλαυση αυτής της εμπειρίας στάθηκε ο ήχος του νερού από το τζακουζι ενώ είχαμε χρησιμοποιήσει πριν το μασάζ την υπηρεσία του τζακουζι.σιγουρα θα το ξαναεπιλεγαμε ! Η επόμενη φορά θα είναι πάλι εκεί στο ανιμους ..! Όταν βρίσκεις ένα χώρο που σε ικανοποιει πλήρως,δύσκολα αλλάζεις !

Ευχαριστούμε, maria_pat9

Σας ευχαριστούμε πολύ για την υπέροχη κριτική σας, η οποία μας δίνει το έναυσμα να γινόμαστε καλύτεροι και να ανταποκρινόμαστε με όσο το δυνατόν καλύτερο τρόπο στις ξεχωριστές σας ανάγκες. Θα χαρούμε να σας ξανά δούμε!

Η κριτική έγινε: 21 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ένας πολύ όμορφος χώρος χαλάρωσης, τέλεια εξυπηρέτηση, κ φιλική ατμόσφαιρα..σας τις προτείνω,για μια απόλυτη στιγμή χαλάρωσης!!

Ευχαριστούμε, iliant2020

Ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας και την εμπιστοσύνη που δείχνετε στο πρόσωπό μας. Προτεραιότητά μας είναι η άψογη εξυπηρέτησή σας και χαιρόμαστε ιδιαιτέρως που μείνατε ικανοποιημένοι!

Η κριτική έγινε: 14 Οκτωβρίου 2020

Ήταν όλα υπέροχα..το προσωπικό και ο ιδιοκτήτης εξυπηρετικοί και φιλικοί.Δοκιμασαμε το πακέτο τζακουζι με χαλαρωτικό μασάζ με τις φίλες μου και μείναμε απόλυτα ικανοποιημένες και φυσικά χαλαρωσαμε στο έπακρο!θα ξαναπάμε!

Ευχαριστούμε, 48makebam

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας σχόλια και είναι ευχάριστο το ότι μείνατε ικανοποιημένοι από τον χώρο και τις υπηρεσίες μας. Θα χαρούμε να σας ξαναδούμε και να σας προσφέρουμε πάλι την απόλυτη εμπειρία χαλάρωσης Animus!