“Ωραίος κήπος λίγο ακριβός φαγητό απλό εκτός τέλεια κοκοροπιτα”
Κριτική για: Απειρωτάν

Απειρωτάν
Η κριτική γράφτηκε 21 Οκτωβρίου 2020

Το τέλειο ηταν η κοκοροπιτα κατά τα άλλα όχι κάτι ιδιαίτερο και μας βγήκε 22 ευρώ στο άτομο το οποίο ήταν λίγο περίεργο σύμφωνα με αυτά που παραγγείλαμε αλλά θα ξαναπήγαινα για την ωραία αυλή και την κοκοροπιτα!

Ευχαριστούμε, Nik78-_Ma

Η κριτική γράφτηκε 9 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Το μαγαζί διαθέτει μια πολύ όμορφη αυλή και ατμόσφαιρα που παραπέμπει σε ταινία. Δοκιμάσαμε κρεατικά και ήταν πολύ ωραία. Οι τιμές πολύ προσιτές. Θα τις χαρακτήριζα φθηνές! Το σέρβις γρήγορο και ευγενικό. Αξίζει μια επίσκεψη.

Ευχαριστούμε, kostast702
Η κριτική γράφτηκε 24 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Στο μαγαζι εχουμε παει αρκετες φορες και ημασταν τοσο ικανοπιιημενοι που οταν κλεισαμε τον πολιτικο μας γαμο για Δευτερα 20-07, η επιλογη του ηταν μονοδρομος. Μας σερβιραν σουβλακια, κοτσια και μαγειρευτα που περισσεψαν απο την Κυριακη. Να ημουν εγω και ο αντρας μου, να το προσπερασω. Οταν επιλεγω ομως ενα μαγαζι για ΤΟ ΓΑΜΟ ΜΟΥ, απαιτω να με βγαλουν ασπροπροσωπη. Οι 2 κυκλοι πανε αποκλειστικα στα υπεροχα ευγενεστατα γκαρσονια.

1  Ευχαριστούμε, Trail450847
Η κριτική γράφτηκε 22 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ όμορφο περιβάλλον με πράσινο, νόστιμα και ποιοτικά πιάτα, καλές τιμές, πρόθυμο προσωπικό. Συστήνεται!

Ευχαριστούμε, I8990XAannao
Η κριτική γράφτηκε 5 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Είναι ένα από τα μαγαζιά που πάμε αρκετά συχνά! Έχει ωραίο κήπο για το καλοκαίρι, το φαγητό είναι πολύ ποιοτικό και νόστιμο και το προσωπικό είναι ευγενέστατο!! Το συνιστώ ανεπιφύλακτα!

Ευχαριστούμε, mariakG1798MS

Απειρωτάν: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Θεσσαλονίκη, Περιοχή Θεσσαλονίκης

Απειρωτάν: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα
© 2020 TripAdvisor LLC Με την επιφύλαξη όλων των νόμιμων δικαιωμάτων.