“Ποιότητα Φαγητού”
Κριτική για: Καμένη Γωνιά

Καμένη Γωνιά
Η κριτική γράφτηκε 4 Ιανουαρίου 2021

ίμαι τακτικός πελάτης. Όσα φαγητά έχω πάρει με κρέας (όπως σουτζουκάκια, κρεατόσουπα, γιουβαρλάκια, κεφτεδάκια) μου φάνηκαν εξαιρετικά, νόστιμα και καλοφτιαγμένα. Όσα λαδερά φαγητά έχω πάρει χωρίς κρέας (όπως όσπρια, φασόλια γίγαντες, ρεβύθια, φασολάδα) δε μου άρεσαν, τα βρήκα άνοστα και δε μου φάνηκαν φρέσκα αλλά μπαγιάτικα, σαν να είναι ημερών και φυσικά δεν τα έφαγα, τα πέταξα και είναι κρίμα γιατί το συγκεκριμένο μαγαζί έχει καλή φήμη για την ποιότητα του στο μαγειρευτό φαγητό γενικά. Ευχαριστώ.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2021
Ευχαριστούμε, souidos27

Η κριτική γράφτηκε 14 Ιουλίου 2020

Στην τελευταία επίσκεψη διαπίστωσα 3 σοβαρά φάουλ:
- ο μουσακάς κάθισε βαρύς , λόγω κακού τηγανόλαδου.
- τα σουτζουκάκια ήταν προψημένα.
- η μικροσκοπική σαλάτα με χόρτα & μπρόκολο χρεώθηκε 5 ευρώ.
Προβλέπω να ψάχνω άλλη επιλογή για μαγειρευτά...

1  Ευχαριστούμε, Δειπνοσοφιστής Ε
Η κριτική γράφτηκε 17 Νοεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Ένα εστιατόριο που σερβίρει σπιτικό φαγητό για νοικοκυριά που η γυναίκα τεμπελιαζει. Σου δίνει καλό φαγητό με λίγα λεφτά και με μεγάλη ποικιλία

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2019
1  Ευχαριστούμε, 110billk
Η κριτική γράφτηκε 10 Ιουνίου 2019

Ένα παραδοσιακό εστιατόριο με καλομαγειρεμένο φαγητό και πολλά διαφορετικά πιάτα. Αγνά υλικά και πλούσιες μερίδες σε πολύ λογικές τιμές

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάρτιος 2019
Ευχαριστούμε, Xara S
Η κριτική γράφτηκε 6 Φεβρουαρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καλό φαγητό
Παραδοσιακη κουζίνα, εξαιρετικά ευγενικοί άνθρωποι.
Αλλά όλα τα λεφτά είναι τα περίφημα σουτζουκάκια!
Δεν περιγράφω άλλο..

Ημερομηνία επίσκεψης: Φεβρουάριος 2019
Ευχαριστούμε, Geo G

Καμένη Γωνιά: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Θεσσαλονίκη, Περιοχή Θεσσαλονίκης

Καμένη Γωνιά: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα