“Τελεια”
Κριτική για: Γιαννούλα

Γιαννούλα
Η κριτική γράφτηκε 8 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Καταπληκτικό φαγητό σαν σπιτικό Καλές τιμές .Ολα φρεσκα Φιλικό και άνετο περιβάλλον .Αμεση εξυπηρέτηση

Ευχαριστούμε, pellyvgen

Η κριτική γράφτηκε 28 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Διαχρονική αξία. Πολύ καλό φαγητό και ποτό με εξαιρετική συμπεριφορά και καλές τιμές. Το προτείνω ανεπιφύλακτα.

Ευχαριστούμε, Vangelis K
Η κριτική γράφτηκε 2 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Νόστιμο και καλομαγηρεμένο φαγητό με πολύ καλά υλικά.Πολύ καλές τιμές.Απαιχτα τζουτζουκάκια 5τεμαχια 4,70€ .Πολύ ωραιες σαλάτες.Ευγενικοί ιδιοκτήτες τρώει και οι οικογένεια τους απο το φαγητό της ταβέρνας

Ευχαριστούμε, Manthos P
Η κριτική γράφτηκε 20 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Μαγαζί που σίγουρα δεν θα αφήσει κανέναν δυσαρεστημένο. Νόστιμο φαγητό, ικανοποιητικές μερίδες και καλές τιμές. Το μπιφτέκι είναι εξαιρετικό!
Ο χώρος είναι μικρός, οπότε ίσως δυσκολευτεί κάποιος να βρει τραπέζι. Στη γωνία υπάρχει και ένα τζουκ μποξ, το οποίο φέρνει στο μυαλό άλλες εποχές.
Προσωπικό πολύ ευγενικό!!!

Ευχαριστούμε, annapapa_thes
Η κριτική γράφτηκε 14 Ιανουαρίου 2018

Ειμαι ενας απλος ανθρωπος που θελω να συζητησω διαφορα με την συντροφια μου,απολαμβανοντας το πιοτο μου,τους ωραιους μου μεζεδες,σε ενα φιλικο και ηρεμο περιβαλλον,χωρις να μου βγει ο κουκος αηδονι.Αυτο το βρηκα στην ''Γιαννουλα'' τα τελευταια 29 χρονια.Πραγματικα,μενω εκπληκτος απο την σταθεροτητα σε ποιοτητα και τιμες απ'αυτο το καταστημα!

1  Ευχαριστούμε, Mihajlo M

Γιαννούλα: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Θεσσαλονίκη, Περιοχή Θεσσαλονίκης

Γιαννούλα: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!