Tripadvisor
Θεσσαλονίκη
Αναζήτηση

“Φιλικό περιβάλλον, ζέστη ατμόσφαιρα!!”
Κριτική για: Ernest Hebrard

Ernest Hebrard

Επισκεφτήκαμε με την με την παρέα μου πριν λίγες μέρες το συγκεκριμένο μαγαζί. Μείναμε πολύ ευχαριστημένοι!! Ευγενικό προσωπικό, πολύ πρόθυμο στην εξυπηρέτηση!! Άριστα προϊόντα στην ποιότητα τους!! Καθαρό μαγαζί, με πολύ ζεστή ατμόσφαιρα !! Αξίζει να το επισκεφτεί κανείς για ένα καφέ τις πρωινές ώρες μιας και έχει όμορφη θέα. Αλλά ακόμη και τις βραδινές ώρες για ποτό ή ένα καλής ποιότητας κοκτέιλ!! Σας το συστήνω ανεπιφύλακτα!!

Ευχαριστούμε, _U340DH

Ευγενικο προσωπικο, επαγγελματικο σερβις! Πανεμορφη τοποθεσια! Πολυ ωραιος καφες και καθαρα ποτα! Αξιζει να το επισκεφτεις!

Ευχαριστούμε, P4387LA_

Το καλύτερο στεκι στξ Θεσσαλονίκη στην καλυτερη γωνία της πολης! Προσωπικο αψογο, γοβερα live, με εντεχνες φωνες! Καλη αναλογία ποιότητας με τιμή! Θα το επισκεφτούμε ξανα!

Ευχαριστούμε, _F3057BN

Προνομιακή τοποθεσία, η απόλυτη χαλάρωση με θέα τον Θερμαϊκό! Πολύ καλός καφές και καθαρά ποτα!Η κοπέλα μου μας σέρβιρε πολύ ευγενική και χαμογελαστή! Η υποδοχή μας εξυπηρέτησε όταν χρειαστήκαμε κάτι για την πόλη! Ευχαριστούμε για την φιλοξενία ! Θα μας ξαναδείτε σύντομα!

Ευχαριστούμε, _V2120GH

Φοβερη θεα, φοβερο προσωπικο και πολυ καλος και ποιοτικος καφες! Δοκιμασαμε και κοκτειλς και ηταν καταπληκτικα! Μπραβο παιδια!

Ευχαριστούμε, nickd530

Ernest Hebrard: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Θεσσαλονίκη, Περιοχή Θεσσαλονίκης

Ernest Hebrard: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!