“Κυριακή μεσημέρι”

Κουζίνες: Αμερικανική
Καλό για: Ατμόσφαιρα Μπαρ
Επιλογές δείπνου: Πρωινό, Αργά τη νύχτα, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 4 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικό και πολύ γρήγορο σέρβις, παρόλο που το μαγαζί ήταν γεμάτο. Μας βοήθησε πολύ και ο Λευτέρης που ήταν και στην υποδοχή.
Το προτείνω ανεπιφύλακτα!

Ευχαριστούμε, Asterios S

Η κριτική γράφτηκε 1 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ευγενικό σέρβις και εξυπηρετικό,ωραίο φαγητό το οποίο ήρθε γρήγορα και παρασκευασμένο όπως ακριβώς το παραγγείλαμε

1  Ευχαριστούμε, Giorgos P
Η κριτική γράφτηκε 27 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το φαγητο πεντανοστιμο και η εξυπηρετηση αψογη!!Μια σταθερη επιλογη για ολες τις ωρες και ολες τις ημερες!!Ηρθαμε παρασκευη με την παρεα μου και ειχε παρτι με πολυ κοσμο παρολα αυτα ολα ηταν οπως παντα!!

1  Ευχαριστούμε, Dimitris B
Η κριτική γράφτηκε 27 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Φιλικό προσωπικό , άμεση εξυπηρέτηση και πολύ ωραία party!!!!! Έχει το καλύτερο Burger τής πόλης!!!!

1  Ευχαριστούμε, VasilisHarison
Η κριτική γράφτηκε 25 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ωραια σαλατα bbq κοτοπουλο. Τα ριγκατονι με μοσχαρι δεν ηταν καλα βρασμενα. Ωραιο περιβαλλον κ εξυπηρετικο προσωπικο. Φαουλ οτι δε φερνουν νερο....και οι τιμες πολυ τσιμπημενες για τα συγκεκριμενα πιατα

1  Ευχαριστούμε, marygA8747NH
Ο/η Tgif G, Customer Support του TGI Fridays, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 19 Μαρτίου 2018

Γεια σου.

Σε ευχαριστούμε για την κριτική σου. Τα μακαρόνια μας βράζονται al dente, όσον αφορά τις τιμές μας, στόχος είναι να τις διατηρούμε σε λογικά επίπεδα για την εποχή, σύμφωνα πάντα  με την εκλεκτή ποιότητα των υλικών μας, αλλά και την άρτια εξυπηρέτησή μας. Μπορείς να μας καλέσεις για στο 210.6129933 για να μάθουμε περισσότερα για την εμπειρία σου.

Φιλικά, Η ομάδα των TGI Fridays™

TGI Fridays: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Θεσσαλονίκη, Περιοχή Θεσσαλονίκης

TGI Fridays: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!