Η κριτική έγινε: 17 Ιουνίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Επισκέφθηκα το blue bottle hotel αυτό το σαββατοκύριακο και είμαι σίγουρη ότι θα το ξανακάνω πολύ σύντομα,διότι έμεινα με τις καλύτερες εντυπώσεις..! Το περιβάλλον δε θυμίζει σε τίποτα τα κλασικά ξενοδοχεία που έχεις στο μυαλό σου! Η διακόσμηση του είναι πολύ ιδιαίτερη με ξεχωριστά σχέδια και χρώματα. Αισθάνθηκα πολύ οικία με το χώρο. Το δωμάτιο μας ήταν πεντακάθαρο και για ο,τι και να χρειαστήκαμε την κοπέλα στη ρεσεψιόν, ήταν πρόθυμη να μας εξυπηρετήσει. Τέλος, η τιμή του δωματίου ήταν πολύ προσιτή!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2018
Ευχαριστούμε, despoinadab
Η κριτική έγινε: 2 Μαΐου 2018

Πανέμορφο ξενοδοχείο σε ιδανικό σημείο για να εξερευνήσεις την πόλη. Προσεγμένος χώρος, εξαιρετική αισθητική, ήσυχο και καθαρό. Οι άνθρωποι του πολύ ευγενικοί, φιλόξενοι, πρόσχαροι και πάντα πρόθυμοι να σε εξυπηρετήσουν. Το επισκέπτομαι συχνά και, κάθε φορά, αισθάνομαι σαν να είμαι στο σπίτι μου
Το προτείνω ανεπιφύλακτα

• Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι χωρίς παρέα
Ευχαριστούμε, speroula
Η κριτική έγινε: 30 Απριλίου 2018

Όμορφο ξενοδοχείο σε ήσυχο δρόμο, φιλόξενοι άνθρωποι, σε πολύ καλό σημείο για να εξερευνήσεις την πόλη. Το μόνο μειονέκτημά του είναι η σχετικά κακή ηχομόνωση που έχει ως συνέπεια να ξέρεις ακριβώς πότε πάει ο διπλανός σου στο μπάνιο.

Ευχαριστούμε, Miriela P
Η κριτική έγινε: 24 Απριλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ενα ξενοδοχείο παρα πολυ ωραιο!!! Μπαίνεις μέσα και ο χωρος σου Φτιαχνει
τη διάθεση απο την υπεροχη διακοσμηση μεχρι το ευγενεστατο προσωπικο!!!
Συγχαρητήρια, εμεις οταν ξανά έρθουμε εγώ θα μείνουμε!!!

Ευχαριστούμε, Μανωλης Ο
Η κριτική έγινε: 13 Απριλίου 2018

Βρίσκεται στο κέντρο της πόλης, με ευγενέστατες κοπέλες, τα δωμάτια καθώς και όλοι οι χώροι πεντακάθαροι. Δεν γνωρίζω πως είναι από μπροστά τα δωμάτια με μπαλκόνι, διότι το δικό μου ήταν ένα τρίκλινο το οποίο είχε δύο παράθυρα που έβλεπαν σε ακάλυπτο. Μειονέκτημα μπορεί να θεωρηθεί ότι ο νιπτήρας βρίσκεται ακριβώς απέναντι από το διπλό κρεββάτι, μάλλον για εξοικονόμηση χώρου. Δεξιά από τον νιπτήρα βρίσκονταν δωματιάκι με την τουαλέτα, πολύ μικρό και αριστερά δωματιάκι με την ντουζιέρα. Το πρωϊνό φτωχό αλλά καλής ποιότητας και προσεγμένο.

Συμβουλή για το δωμάτιο: Επιλέξτε δωμάτια με θέα μπροστά στην Εγνατία
Ευχαριστούμε, konkasapis