Η κριτική έγινε: 16 Φεβρουαρίου 2018

Στο κέντρο της πόλης, 12-15 λεπτά από τα πάντα, ένα πολύ γλυκό, μικρούλι ξενοδοχείο, με εξαιρετικό γούστο. Όμορφο , καθαρό με ευγενέστατες κοπέλες και άριστη ποιότητα στις παροχές και στις υπηρεσίες. Ωραίοι χώροι να απολαύσεις τον κάφε σου, να διαβάσεις το βιβλίο σου , μέχρι και να δουλέψεις. Το δωμάτιο ευρύχωρο, άνετο με υπέροχο κρεβατι. Το μόνο ίσως αρνητικό είναι η ελλειψη θέας. Πολύ καλό και το πρωινό. Ανυπομονώ να το ξαναεπισκεφτώ.

• Διαμονή: Φεβρουάριος 2018, ταξίδι για επαγγελματικούς σκοπούς
Ευχαριστούμε, Doloress22
Η κριτική έγινε: 30 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Χωρίς να είναι κάτι το ιδιαίτερο, σίγουρα θα σας ικανοποιήσει. Καθαρά και μοντέρνα δωμάτια, ευγενικό προσωπικό και νόστιμο πρωινό (αν και λιτό σχετικά) σε έναν όμορφο χώρο. Το μόνο άσχημο για μένα είναι η θέση που βρίσκεται (μέσα σε στενά κ χωρίς θέα).

Διαμονή: Ιανουάριος 2018, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, Θωμάς Π
Η κριτική έγινε: 22 Ιανουαρίου 2018

Υπέροχο ξενοδοχείο. Τα κρεβάτια ήταν ξεκούραστα, οι κοπέλες στην υποδοχή ΕΥΓΕΝΙΚΟΤΑΤΕΣ ΟΛΕΣ.!
Αρκετά καλό πρωινό και το δωμάτιο καταπληκτικό και πεντακάθαρο.
Το συστηνω ανεπιφυλακτα.!
Αρκετά κοντά στο κέντρο της Θεσσαλονίκης.

• Διαμονή: Ιανουάριος 2018, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, Eleni N
Ο/η 002901, Γενικός Διευθυντής του Blue Bottle Boutique Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 24 Ιανουαρίου 2018

Aγαπητή Κυρία Ελένη

Σας ευχαριστούμε που επιλέξατε το ξενοδοχείο μας για την διαμονή σας στη Θεσσαλονίκη και θα ήταν χαρά μας να σας φιλοξενήσουμε ξανά στο χώρο μας.

Η κριτική έγινε: 17 Ιανουαρίου 2018

Ενα όμορφο και καθαρό ξενοδοχείο,το πρωινό δεν ηταν κατι τρομερο. Θα μπορούσε και για λόγους marketing να εχει πολυ περισσότερα τοπικά προϊόντα!!!Η ρεσεψιόν ηταν πολύ εξυπηρετική και πολύ φιλική!!!Τα στρωματά πολύ άνετα(λογο cocomat!!)το μπάνιο και το ντους αρκετά καθαρά με ζεστό νερό.(τα αυτονόητα!!)Επίσης καλή ηχομόνωση με τα άλλα δωμάτια.

Διαμονή: Ιανουάριος 2018
Ευχαριστούμε, Aris S

Aγαπητέ Κύριε Άρη

Η κριτική έγινε: 15 Ιανουαρίου 2018

Εξαιρετικο, πεντακαθαρο, ζεστη ατμοσφαιρα, συγχρονα και ανετα δωμάτια,με αναπαυτικα κρεβατια. Εξαιρετικο πρωινο, λιτο, αλλα πολυ προσεγμενο. Σε καλο σημειο. Το.μοναδικο μειον η έλλειψη παρκινγκ, αλλα οπως μας ειπαν απο το ξενοδοχειο, υπαρχουν προσφορες με συνεργαζομενο παρκινγκ. :-)

Διαμονή: Δεκέμβριος 2017, ταξίδι με οικογένεια
Η κριτική συλλέχθηκε σε συνεργασία με αυτό το ξενοδοχείο
Ευχαριστούμε, dimoeleni

Aγαπητέ/ή Κύριε/α