Η κριτική έγινε: 5 Ιανουαρίου 2017

πολυ ωραιο και φρεσκο ξενοδοχειο, νεανικο , με μοντερνα minimal διακοσμιση. Ησυχη περιοχη. Πολυ ωραια κρεββατια, ευγεναστατο προσωπικό. Εχει κλειστο Parking ακριβως διπλα, και παντου μπορεις να κινηθείς με τα πόδια ( το κεντρο ειναι 5 λεπτα με τα ποδια). Και για τα παιδια πολυ βολικό. Μονο μειονεκτημα ότι απο το ντους επειδη βρισκεται μεσα στο δωμάτιο, ετρεξαν καποια νερα κατω απο τη πορτα στο πατωμα.

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2017
Ευχαριστούμε, eleftheria182017
Ο/η 002901, Γενικός Διευθυντής του Blue Bottle Boutique Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 16 Φεβρουαρίου 2017

Aγαπητή Κυρία Ελευθερία

Σας ευχαριστούμε που επιλέξατε το ξενοδοχείο μας για την διαμονή σας στη Θεσσαλονίκη

Η κριτική έγινε: 3 Ιανουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Μακάρι να μπορούσα να μείνω πιο πολλές μερες..το βρήκα τυχαία ψαχνοντας ξενοδοχείο για να μείνω..πολυ καλή επιλογή...πολυ ωραίο άψογη διακόσμηση πολυ ζεστό και καθαρό..το προσωπικό πολυ ευγενικό .......μπράβο σας......θα ξανα έρθω σύντομα ........

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2017
Ευχαριστούμε, Ageliki M
Ο/η 091012, Γενικός Διευθυντής του Blue Bottle Boutique Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 3 Ιανουαρίου 2017

Aγαπητή Κυρία Αγγελική

Η κριτική έγινε: 2 Ιανουαρίου 2017

Μια φρέσκια έκπληξη στο κέντρο της πόλης. Καθαρό, με μοντέρνα διακόσμηση, καλή ηχομόνωση & ωραίο πρωινό! Στη γειτονιά που βρίσκεται το ξενοδοχείο, κυκλοφορείς άφοβα οποιαδήποτε ώρα της ημέρας. Οι κοπέλες στη reception, ευγενέστατες!

Ευχαριστούμε, Silia A

Aγαπητή Κυρία Σίλια

Η κριτική έγινε: 25 Δεκεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Το ξενοδοχείο blue bottle Είναι ένα πολύ ωραίο και πολύ μοντέρνο ξενοδοχείο με στο κέντρο της Θεσσαλονίκης εμείς ήμασταν μία πενταμελής οικογένεια με τρία μικρά παιδάκια Το οποίο μείναμε πολύ ευχαριστημένοι Το προσωπικό είναι άψογο και πάρα πολύ ευγενικό και πάρα πολύ εξυπηρετικό θα το συνιστούσα ανεπιφύλακτα

Ευχαριστούμε, 839antonism

Aγαπητέ Κύριε Αντώνη

Η κριτική έγινε: 24 Δεκεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καλο ξενοδοχείο, πεντακάθαρο, καλη ποιότητα ύπνου πολύ φθηνό για τις παροχές του , καλη τοποθεσια, κΑλο πρωινό, πολύ όμορφα διακοσμημένο ιδιαίτερο στυλ, ευγενικό και ευχάριστο προσωπικό, σίγουρα η απόδειξη ότι το φθηνό μπορεί να είναι και τέλειο!!!

Ευχαριστούμε, nikosg418

Aγαπητέ Κύριε Νίκο