“Πολύ νόστιμο φαγητό,μεγάλες μεριδες”
Κριτική για: Markis Food

Markis Food
Η κριτική γράφτηκε 22 Μαρτίου 2021

Πολύ νόστιμο φαγητό,μεγάλες μεριδες..!! Επίσης δοκιμαστε την σως marki's είναι πολύ νόστιμη! και το pita club γύρος πεντανοστιμο

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάρτιος 2021
Ευχαριστούμε, 321vasilisk
Ο/η Στέφανος Γ., Μάρκετινγκ του Markis Food, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 31 Μαρτίου 2021

Σας ευχαριστούμε θερμά για τα καλά σας λόγια! Ευχόμαστε να σας εξυπηρετήσουμε ξανά σύντομα!

Η κριτική γράφτηκε 5 Φεβρουαρίου 2021

Απιστευτο!!! Η παραγγελια 8.80€, η παραλαβη απο 10χρονη. Εδωσε 10€, χωρις να ερωτηθει, χωρις να παρει ρεστα την ευχαριστησαν και εφυγαν.

Ημερομηνία επίσκεψης: Φεβρουάριος 2021
Ευχαριστούμε, annadB9919BE
Η κριτική γράφτηκε 16 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ισως το καλυτερο γυραδικο της πόλης
Εξαιρετικός γύρος
Ανοιχτά καθε μερα όλη μερα
Άψογο Σέρβις
Το προτείνω ανεπιφύλακτα

2  Ευχαριστούμε, pantygr
Η κριτική γράφτηκε 27 Απριλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Η χειρότερη εξυπηρέτηση που έχω δει ποτέ μου. Δεν με ρώτησαν ούτε καν αν θέλω πίτα ή ψωμάκι και έβαλαν απο μόνοι τους ότι ήθελαν. Δεν μου έκοψαν απόδειξη και δεν μου τα έβαλαν σε σακούλα. Μόνο όταν ζήτησα μου έδωσαν σακούλα να τα βάλω μόνος μου. Αγενεστατοι πραγματικά. Οι χειρότεροι. Δεν θα σας το συστηνα με τίποτα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Απρίλιος 2020
Ευχαριστούμε, Rixonkast
Η κριτική γράφτηκε 2 Νοεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

+ Εξαιρετική ποιότητα φαγητού!
+ Πάντοτε όλα ολόφρεσκα και νοστιμότατα.
+ Λογικές τιμές.
+ Γρήγορο delivery.

- Ποτέ οι παραγγελίες δε συνοδεύονται με απόδειξη (τη χρειάζομαι για εξοδολόγιο).
- Οι προσφορές στις παραγγελίες άνω των 15€ (δωρεάν αναψυκτικό κτλ) σταμάτησαν.
- Δεν φαίνονται τα σχόλια του πελάτη ηλεκτρονικής παραγγελίας (markis food.gr) στο παραγγελιόχαρτο του καταστήματος , οπότε και δεν ενημερώνεται για κάποια απαίτηση αυτός που εκτελεί την παραγγελία.

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, fiatdio
Ο/η SocialM14, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Markis Food, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 4 Νοεμβρίου 2019

Σας ευχαριστούμε πολύ για το σχόλιο σας μας βοηθάει να γίνουμε καλύτεροι!

Markis Food: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Θεσσαλονίκη, Περιοχή Θεσσαλονίκης

Markis Food: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!