“Υπέροχος χώρος ιδιαίτερα Κυριακές με τα Λαικά Προάστια!”
Κριτική για: GrEatings Sτοά Δραγούμη

GrEatings Sτοά Δραγούμη
Περιγραφή: Το Gr-Eatings ΣΤΟΑ ΔΡΑΓΟΥΜΗ είναι ένας πολυχώρος εστίασης στο κέντρο της πόλης. Μέσα σε μια πολύ όμορφη στοά μπορείτε να βρείτε μια πληθώρα γαστρονομικών επιλογών.Υπάρχουν επτά διαφορετικά καταστήματα: ένα ζαχαροπλαστείο, ένα αρτοποιείο, ένα παντοπωλείο, ένα αλλαντοπωλείο, ένα ποτοπωλείο, ένα καφενείο και ένα μεζεδοπωλείο! Εδώ μπορείτε να γευτείτε εξαιρετικά γλυκά, γευστικά κρύα σάντουιτς, εκλεκτούς μεζέδες με συνοδεία κρασιού μπύρας ή τσίπουρου, να απολαύσετε τα δροσερά κοκτέιλ μας, ή απλά να κάνετε ένα διάλειμμα καφέ. Ιδανικός προορισμός για επαγγελματικά ραντεβού όλες τις ώρες της ημέρας!
Η κριτική γράφτηκε 6 Μαρτίου 2018

Πολύ καλή εξυπηρέτηση, πολύ καλό φαγητό, υπέροχη μουσική, πολύ καλές τιμές !!!! Ολα εξαιρετικά, σε καθαρό περιβάλλον !

Ευχαριστούμε, Giorgos M

Η κριτική γράφτηκε 27 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Καλογουστο με τρομερή διακόσμηση.Πολυ ευγενικό και εξυπηρετικό προσωπικό. Ωραια τοποθεσίας.Καλο για brunch και για καφε.

Ευχαριστούμε, Γιάννης Ι
Η κριτική γράφτηκε 6 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ενώ είχα στο μυαλό μου το μαγαζί ως ένα που άξιζε 5 αστέρια, για ιδέα, ύφος, ατμόσφαιρα κ προϊόντα, η χθεσινή μου επίσκεψη γκρέμισε αυτή την εικόνα. Πήγα με το δυο μηνών μωρό μου γνωρίζοντας ότι εκεί δεν επιτρέπεται το κάπνισμα, όμως με την ανοχή του προσωπικού υπήρχαν παρέες που κάπνιζαν πάρα τα απαγορευτικά σήματα διάσπαρτα στο χώρο. Σε ερώτηση μου στο προσωπικό η απάντηση ήταν πως στα μπροστά τραπέζια το επιτρέπουν...
Λυπάμαι πολύ που οι υπεύθυνοι δεν μπορούν να σεβαστούν τα δικαιώματά μας, που έχασα ενα μέρος που θα μπορούσα να πηγαίνω ως γονιός. Μάλλον οι γονείς πρέπει να περιοριστούμε στα παρκα, σε μια πόλη φιλική μόνο σε καπνιστές...
A Non smoking place, where people smoke! Need I say more?

Ευχαριστούμε, Dora P
Η κριτική γράφτηκε 12 Δεκεμβρίου 2017

Καταπληκτικό μέρος, πήγα μόνος μου και πραγματικά ήταν αυτό που έψαχνα. Ο χώρος, η μουσική και γενικός το κλήμα σε αυτό το κατάστημα σου φτιάχνει την μέρα.

• Ατμόσφαιρα
Ευχαριστούμε, emanuelgjoni
Η κριτική γράφτηκε 1 Οκτωβρίου 2017

το μέρος που προσφέρει το καλύτερο πρωινό της θεσσαλονίκης! Πολύ καλές τιμές, τέλεια εξυπηρέτηση σε εναν πανέμορφο χώρο!

Ευχαριστούμε, Miltos1991

GrEatings Sτοά Δραγούμη: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Θεσσαλονίκη, Περιοχή Θεσσαλονίκης

GrEatings Sτοά Δραγούμη: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!