“Αίσχος”
Κριτική για: Hola Mexicana

Hola Mexicana
Περιγραφή: Στο Hola Mexicana θα έχετε την ευκαιρία να δοκιμάσετε παραδοσιακά πιάτα που θα σας ξεναγήσουν στην μαγική ιστορία γεύσης που έχει να διηγηθεί το Μεξικό. Τα πιάτα ετοιμάζονται μπροστά σας πάντα με την βοήθεια και καθοδήγηση του έμπειρου προσωπικού μας. Burritos, tacos είναι μερικές από τις πολλές προτάσεις που σας περιμένουν να τις δοκιμάσετε ώστε να σας προσφέρουμε μια γνήσια Μεξικάνικη εμπειρία, σε πολύ προσιτές τιμές.
Η κριτική γράφτηκε 16 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το φαγητο που μας σέρβιραν ηταν κρυο αφου ολα ηταν προμαγειρεμενα . Σημειώστε οτι ημασταν και οι μοναδικοι πελατες εκείνη την ωρα και θα μπορουσαν ανετα καπως να τα ζεστανουν τουλάχιστον . Απο γευση παλι μετρια τα πραγματα. Πεταμενα λεφτα !

Ευχαριστούμε, Sokratis P
Ο/η ThankYouSoMuchPeople, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων του Hola Mexicana, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 19 Μαρτίου 2018

Ευχαριστούμε για το χρόνο που αφιερώσατε για να αφήσετε ένα σχόλιο σχετικά με την επίσκεψη σας στο καταστημα μας.Λυπουμαστε που δεν σας ικανοποιήσαμε πλήρως παρά τις προσπάθειες που καταβάλουμε καθημερινα.Σχετικα με το σχολιο σας θα θελαμε να σας ενοιμερωσουμε οτι δεν υπαρχει τιποτα προμαγειρεμενο στο καταστημα μας και ολα ετοιμαζονται κατοπιν παραγγελιας του πελατη.Ειναι ευκολο να το διαπιστωσετε αυτο μιας και ειμαστε εστιατορειο με ανοιχτη κουζινα και το πιατο σας ,που αποτελειτε απο ενα συνδιασμο κρυας και ζεστης κουζινας,ετοιμαζεται μπροστα σας σε λιγα λεπτα.

Η κριτική γράφτηκε 24 Φεβρουαρίου 2018

Ο χώρος καθαρός και τα παιδιά πολύ εξυπηρετικά. Οι γεύσεις αρκετά ιδιαίτερες. Μπορείς και μόνος σου να φτιάξεις ότι σου αρέσει. Αξίζει μία επίσκεψη

Ευχαριστούμε, Christos_tza
Ο/η ThankYouSoMuchPeople, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων του Hola Mexicana, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 26 Φεβρουαρίου 2018

Ευχαριστούμε για το χρόνο που αφιερώσατε για να αφήσετε ένα σχόλιο σχετικά με την επίσκεψη σας στο κατάστημα μας.Σας περιμενουμε και παλι!

Η κριτική γράφτηκε 11 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Είμαι λάτρης του μεξικανικου και μ αυτό το μαγαζί έχω βρει την χαρά μου. Στην τελευταία μου επίσκεψη έφερα και τους φίλους μου και ξετρελάθηκαν με την εντσιλαδας και την εξυπηρέτηση. Φάγαμε μέσα σε 5 λεπτά αφού παραγγειλαμε και ήταν πεντανόστιμα.Επισης τα παιδιά είναι πολύ εξυπηρετικα και πρόθυρα να εξηγήσουν όλα τα περίεργα που δεν ξέραμε.

Ευχαριστούμε, Giwrgos K
Ο/η ThankYouSoMuchPeople, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων του Hola Mexicana, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 12 Φεβρουαρίου 2018

Ευχαριστουμε για την θετικη αξιολογηση και για τα καλα σας λογια.σας περιμενουμε και παλι.

Η κριτική γράφτηκε 23 Ιανουαρίου 2018

Μετριότατο φαγητό φαγητό και καθόλου φρέσκα προϊόντα. Σε σχέση με άλλα εστιατόρια τέτοιου είδους (μεξικάνικα) θα έπρεπε να είναι πιο χαμηλά βαθμολογικά. Ανήκει πιο πολύ στην κατηγορία φαστ φουντ. Η εξυπηρέτηση άψογη!

Ευχαριστούμε, mparoutakii
Ο/η ThankYouSoMuchPeople, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Hola Mexicana, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 29 Ιανουαρίου 2018

Ευχαριστούμε για το χρόνο που αφιερώσατε για να αφήσετε ένα σχόλιο σχετικά με την επίσκεψη σας στο καταστημα μας.Λυπουμαστε που δεν σας ικανοποιήσαμε πλήρως παρά τις προσπάθειες που καταβάλουμε καθημερινα.Με αφορμή το σχόλιο σας μας δίνετε την ευκαιρία να σας ενημερώσουμε ότι οι πρώτες ύλες που χρησιμοποιούμε για την παρασκευή των γευμάτων είναι κορυφαίας ποιότητας.

Η κριτική γράφτηκε 17 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Καλό φαγητό στο είδος του αλλά απαιτείται πιο γρήγορο service στο delivery . μέσος όρος αναμονής 45 λεπτά.
Πάντως γίνεται μια αξιόλογη προσπάθεια στην κουζίνα.

Ευχαριστούμε, Yiannis s

Ευχαριστούμε για το χρόνο που αφιερώσατε για να αφήσετε μια αξιολογιση.Λαμβανουμε υποψιν όλα τα σχόλια των πελατών μας με στόχο την καθημερινή βελτίωση των υπηρεσιών που προσφέρουμε όλα αυτά τα χρόνια.Ισως τις ωρες αιχμης να υφιστανται καποιες καθυστερισεις για τις οποιες ζηταμε την κατανοηση σας.

Hola Mexicana: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Καλαμαριά, Περιοχή Θεσσαλονίκης
Θεσσαλονίκη, Περιοχή Θεσσαλονίκης

Hola Mexicana: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!