Ανοικτά σήμερα: 12:00 π.μ. - 11:59 μ.μ.
Αποθήκευση
Άρτια εξυπηρέτηση

Εξαιρετική εξυπηρέτηση. Ο οδηγός ήταν στην ώρα του, ευγενέστατος και πολύ εξυπηρετικός. Οδηγούσε με... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική γράφτηκε πριν από 3 ημέρες
157elenat
Τέλεια υπηρεσία

Τέλεια επικοινωνία, ο οδηγός παρακολουθεί την άφιξη και είναι παρόν, επίσης βοήθεια και με τις... διαβάστε περισσότερα

Arifsalonika

Η κριτική έγινε: 16 Φεβρουαρίου 2021

Αξιοπιστοι, συνεπείς και ευγενικοί. Πολυ λογικό κοστος κ χωρις κρυφες χρεωσεις. Καθαρο ταξί. Επαγγελματίες.

Ημερομηνία εμπειρίας: Φεβρουάριος 2021
Ευχαριστούμε, Stavroula V
Η κριτική έγινε: 6 Φεβρουαρίου 2021

Ειμαι απολυτα ικανιποιημενος κ απο την εμπειρια αλλα κ απο τις τιμες παρολο που το αεροπλανο μου ειχε πανω απο μια ωρα καθυστερηση δεν υπηρξε κανενα προβλημα κ καμια αλλαγη σε οτι ειχαμε συμφωνησει.πολυ ευγενικη και καλη η οδηγος.Σας ευχαριστω

Ημερομηνία εμπειρίας: Φεβρουάριος 2021
Ευχαριστούμε, spyrosk684
Η κριτική έγινε: 19 Δεκεμβρίου 2020

Πραγματικά δεν έχω λόγια. Έγραψα στη φόρμα πως χρειαζομουν ταξί στις 23.15 από το αεροδρόμιο Μακεδονία γράφοντας επίσης τον αριθμό πτήσης και την εκτιμώμενη ώρα άφιξης. Ο οδηγός μου έστειλε μήνυμα πολύ νωρίτερα να τον ειδοποιήσω μόλις παραλάβω τη βαλίτσα και αν και ήμουν έτοιμη 20 λεπτά νωρίτερα, τη στιγμή που βγήκα από το αεροδρόμιο ήταν εκεί. Άψογη και ταχύτατη εξυπηρέτηση

Ημερομηνία εμπειρίας: Δεκέμβριος 2020
1  Ευχαριστούμε, Ιωάννα Ζ
Η κριτική έγινε: 15 Οκτωβρίου 2020

Eπαγγελματικότητα, ευγένεια και διακριτικότητα του προσωπικού. Άμεση τηλεφωνική επικοινωνία στο σημείο αφίξεων. Άψογη σχέση ποιότητας και τιμής. Άμεση ανταπόκριση, ακόμα και σε επείγοντα δρομολόγια.

Ημερομηνία εμπειρίας: Οκτώβριος 2020
1  Ευχαριστούμε, nikiFI14
Η κριτική έγινε: 4 Οκτωβρίου 2020

Εξαιρετικό. Το συστήνω ανεπιφύλακτα. Ο οδηγός από τους πιο ευγενικούς που έχω συναντήσει. Μπράβο! Να συνεχίσετε έτσι.

Ημερομηνία εμπειρίας: Οκτώβριος 2020
3  Ευχαριστούμε, antonispcrete