“Παρτυ ”
Κριτική για: Great Escape Rooms

Great Escape Rooms
Περισσότερες λεπτομέρειες για το αξιοθέατο
Πληροφορίες για το αξιοθέατο
Προτεινόμενη διάρκεια επίσκεψης: 1-2 ώρες
Περιγραφή ιδιοκτήτη: Στο Great Escape Thessaloniki δεν αποτελεί απλά ψυχαγωγία αλλά μία ολοκληρωμένη εμπειρία για εσάς κ την παρέα σας. Εσύ θα τολμήσεις; #greatescapegr
Η κριτική γράφτηκε 5 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Σας ευχαριστούμε πάρα πολύ για το υπέροχο πάρτυ!!! Νομίζω ότι σε όλα τα παιδιά θα μείνει αξέχαστο!!!!

1  Ευχαριστούμε, Eirini K
Ο/η MariannaKarezi, Διευθυντής του Great Escape Rooms, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 11 Μαρτίου 2018

Ευχαριστούμε πολύ για την όμορφη κριτική σας!
Σας περιμένουμε ξανά για περισσότερες συναρπαστικές περιπέτειες στα υπόλοιπα δωμάτια μας.

Φιλτράρισμα

Η κριτική γράφτηκε 24 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Δεν εχω λόγια για την καταπληκτική ομάδα του great escape...Ηταν όλα υπέροχα.Τα καλύτερα γενέθλια!!Και τα πρόσωπα των παιδιών γεμάτα με χαρά και ενθουσιασμό!!!!Η απόλυτη επιτυχία!!!Σας ευχαριστώ που κάνατε ευτυχισμένο το παιδί μου...(και όχι μόνο το δικό μου!!!)

Ευχαριστούμε, eirini89
Ο/η MariannaKarezi, Διευθυντής του Great Escape Rooms, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 4 Μαρτίου 2018

Εμείς ευχαριστούμε που μας εμπιστευτήκατε!
Η μεγαλύτερη ανταμοιβή για εμάς είναι τα παιδικά χαμόγελα και τα τοσο θετικά σχόλια των γονιών όπως τα δικά σας!

Η κριτική γράφτηκε 7 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Με διαφορά το πιο καθηλωτικό δωμάτιο στην πόλη. Υπέροχη σκηνοθεσία και σκηνικά, εκπληκτικές ερμηνείες και πολύ καλοστημένη ιστορία! Το προτείνω σε όποιον αναζητά κάτι μοναδικό και διαφορετικό σε δωμάτια απόδρασης και σε μια πολύ λογική τιμή!

Ευχαριστούμε, Stefanos V
Ο/η MariannaKarezi, Διευθυντής του Great Escape Rooms, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 9 Φεβρουαρίου 2018

Ευχαριστούμε Στέφανε για τα θετικά σου σχόλια. Είναι χαρά μας να απολαμβάνετε τους μυστήριους κόσμους που δημιουργήσαμε για εσάς. Σε περιμένουμε για περισσότερες συναρπαστικές περιπέτειες στα υπόλοιπα δωμάτια μας.
Keep Escaping / Keep Rating

Η κριτική γράφτηκε 25 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετική αντιμετώπιση απο τα παιδιά του Great Escape .

Έδειχναν διαρκώς την απαραίτητη ευαισθησία στην τρυφερή ηλικία των παιδιών . (10 ετών)

Τα χαμόγελα και η χαρά που εισέπραξαν τα παιδιά που συμμετείχαν και οι περιγραφές τους για το τι έζησαν , ήταν η καλύτερη απόδειξη σε εμάς τους γονείς οτι σωστά προτιμήσαμε το Great Escape για την γιορτούλα γενεθλίων του γιου μας .
Καλή συνέχεια λοιπόν σε όλο το team. Συνεχίστε την πολύ καλή δουλειά έχοντας τον πήχη τόσο ψηλά όσο διαπιστώσαμε οτι τον έχετε

Ευχαριστούμε πολύ !!!

Ευχαριστούμε, Thodoris E
Ο/η MariannaKarezi, Διευθυντής του Great Escape Rooms, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 29 Ιανουαρίου 2018

Ευχαριστούμε πολύ για τα όμορφα λόγια σας. Οι κριτικές σας μας κάνουν καλύτερους.
Θα συνεχίσουμε την προσπάθεια όσο βλέπουμε χαμόγελα στα πρόσωπα των μικρών μας ηρώων.
Ελπίζουμε να σας ξαναδούμε οικογενειακώς για περισσότερες περιπέτειες σε κάποια από τα υπόλοιπα δωμάτια μας.
Keep Rating // Keep Escaping

Η κριτική γράφτηκε 14 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ φιλικά τα παιδιά και εξαιρετικό το περιβάλλον στα δωμάτια. Σε κάνει να νιώθεις ενεργό μέλος της ιστορίας. Μπράβο σας!

Ευχαριστούμε, Μαρίνα Τ
Ο/η MariannaKarezi, Διευθυντής του Great Escape Rooms, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 17 Ιανουαρίου 2018

Ευχαριστούμε πολύ ! Είναι μεγάλη μας χαρά να σιγουρευόμαστε πως απολαμβάνετε τις υπηρεσίες και τα δωμάτια μας. Οι κριτικές σας μας κάνουν καλύτερους.
Keep Rating // Keep Escaping

Great Escape Rooms: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Θεσσαλονίκη, Περιοχή Θεσσαλονίκης

Great Escape Rooms: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!