Ανοικτά σήμερα: 4:30 μ.μ. - 1:00 π.μ.
Αποθήκευση
25.12

Απίστευτο δωμάτιο ατμοσφαιρικό με πολύ ωραία σκηνικά και με αρκετό τρόμο οι ηθοποιοί φοβεροί αξίζει... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική έγινε: 30 Ιανουαρίου 2020
H9750HSdeniss
μέσω κινητής συσκευής
Perfect

ωραιος χώρος ,ευγενέστατα τα παιδιά .Μπήκαμε στο δωμάτιο perfect crime, το οποίο άρεσε και στους 4... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική έγινε: 5 Νοεμβρίου 2019
nansy v
Θεσσαλονίκη, Ελλάδα
μέσω κινητής συσκευής

Η κριτική έγινε: 5 Ιανουαρίου 2017

Μοναδική εμπειρία... Απίστευτο. Δεν μπορείς να αντιληφθείς πόσο πιο δύσκολα μπορούν να γίνουν τα πράγματα όταν ο αγνός φόβος σε κυριεύσει! Από τα ελάχιστα δωμάτια που θα μπορούσα να ξαναπαίξω. Ευχαριστούμε πολύ την Game Master μας για την εμπειρία....!

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιανουάριος 2017
1  Ευχαριστούμε, Freedom688031
Ο/η Κωνσταντίνος Κ, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Great Escape Rooms, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 5 Ιανουαρίου 2017

Σας ευχαριστούμε πολύ! Θα χαρούμε να σας δούμε σύντομα και τα υπόλοιπα δωμάτια μας!

Η κριτική έγινε: 4 Ιανουαρίου 2017

Έχω επισκεφτεί τον χώρο και έχω παίξει σε όλα τα δωμάτια. Το ένα καλύτερο από το άλλο! Ατμοσφαιρικά δωμάτια, καλοστημένα, με έξυπνους γρίφους! Οι game masters μας βοήθησαν όσο χρειαζόταν και γελάσαμε πολύ κάνοντας αστεία μεταξύ μας. Το καινούργιο δωμάτιο "The Ritual" το συστήνω σε όσους θέλουν να ζήσουν μια διαφορετική, τρομαχτική εμπειρία αν και δικό μου αγαπημένο ήταν το "Perfect Crime"

1  Ευχαριστούμε, Olgaki_1984

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια! Μεταξύ μας .... μία αδυναμία την έχουμε και εμείς στο Perfect Crime ;)

Η κριτική έγινε: 30 Δεκεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Έχοντας ανοίξει νέο κύκλο η Great Escape για μας που είχαμε παίξει και τα 3 δωμάτια της εταιρίας ήρθε η ώρα για το The Ritual. Τι να πρωτοπώ γι αυτό το δωμάτιο....;;;Περίμενα καιρό να φτάσει σε αυτήν την πόλη ένα τέτοιο δωμάτιο. Μιλάμε για εμπειρία που προκαλεί άμεσα και στα άκρα όλες τις αισθήσεις σου . Σε κάνει να πιστέψεις ότι πραγματικά είσαι στο έλεος του φόβου σου. Η ατμόσφαιρα και τα εφέ του δωματίου σε κάνουν να κοιτάς με απορία για το τι ακριβώς ξετυλίσσεται μπροστά Στα μάτια σου.. όσο για το acting που το πλαισιώνει ... απλά τις ευχαριστίες μου για την εμπειρία που μας πρόσφεραν .. Συγχαρητήρια στην εταιρία στους δημιουργους στο προσωπικό ... Σε ευχαριστούμε Great Escape.!!

1  Ευχαριστούμε, _K2805KV
Ο/η MariannaKarezi, Διευθυντής του Great Escape Rooms, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 31 Δεκεμβρίου 2016

Ευχαριστούμε ΠΑΡΑ πολύ για τα καλά σας λόγια. Είναι ιδιαίτερη χαρά για εμάς να βλέπουμε πως σταθήκαμε άξιοι των προσδοκιών σας και πως καταφέραμε να σας προσφέρουμε μία συναρπαστική και πρωτόγνωρη εμπειρία! Οι κριτικές σας, μας κάνουν καλύτερους !

Η κριτική έγινε: 29 Δεκεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Δεν μπόρεσα να διαλέξω δωμάτιο με την παρέα μου και τελικά μπήκαμε και στα 3....ο χώρος καταπληκτικός,το πρωσοπικο και οι ιδιοκτήτες πολύ γέλιο...συνεχίστε έτσι παιδιά.ευχαριστουμε πολύ

Ευχαριστούμε, koutslaz

Εμείς σας ευχαριστούμε για τις στιγμές που μας χαρίσατε!

Η κριτική έγινε: 28 Δεκεμβρίου 2016

Απωθημένο ζωής, να νιώσω ότι είμαι πρωταγωνιστής σε θρίλερ! Το ''The Ritual'' είναι ακριβώς αυτό και το κατάφερε και με το παραπάνω! Γρίφοι όχι εξαιρετικά δύσκολοι, είναι όμως αστείο το πώς ο φόβος δεν σε αφήνει να σκεφτείς λογικά! Το μόνο δωμάτιο που θα πήγαινα δεύτερη φορά, μόνο και μόνο για να δω τις αντιδράσεις περισσότερων φίλων μου!LOL!

1  Ευχαριστούμε, emiliosk113
Ο/η MariannaKarezi, Διευθυντής του Great Escape Rooms, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 28 Δεκεμβρίου 2016

Σας ευχαριστούμε πολύ! Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που καταφέραμε να σας κάνουμε να βιώσετε κάτι μοναδικό! Hint: η εμπειρία στον κόσμο του Ritual ΔΕΝ είναι ποτέ ίδια