“ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ”
Κριτική για: Ψαράκι

Ψαράκι
Περιγραφή: Το Ψαράκι είναι ούζο μπαρ και εστιατόριο θαλασσινών στην Καβάλα. Γεννήθηκε από την αγάπη μας για το ψάρι και το καλό φαγητό. Από τις αναμνήσεις μας, τις χαρές, τις βραδιές, τις μικρές και μεγάλες στιγμές γύρω από ένα τραπέζι. Προσεγμένα πιάτα με ψαρικά, τηγανητά, ψητά ή μαγειρευτά και ξεχωριστοί μεζέδες, φτιαγμένοι μόνο με φρέσκα υλικά και πολύ μεράκι. Μοναδική ποικιλία από ούζο, τσίπουρο, ρακί, κρασί ή μπύρα και περιβάλλον μοναδικό, στον υπήνεμο μόλο του λιμανιού, δίπλα στη θάλασσα με θέα την πανέμορφη χερσόνησο της Παναγίας.
Η κριτική γράφτηκε 14 Ιουλίου 2021

Ντροπή ημερα Τετάρτη 14 κ ώρα 19:00 πήγαμε να καθίσουμε κ μας είπαν ότι είναι ρεζερβέ χωρίς να έχει ένδειξη κ με πολλά άδεια τραπέζια,κυνηγούν τουρίστες ξένους κ όχι Έλληνες!!!!ούτε να πάτε,μας το συνέστησαν κ από το ξενοδοχείο.ΜΑΚΡΥΑ-ΑΠΑΡΔΕΚΤΟ

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, O1165WI_

Η κριτική γράφτηκε 3 Ιουλίου 2021

Δοκιμάστε γιουβετσι θαλασσινών, ήταν υπέροχο
Κολοκυθάκια, λιθρινακια πολυ ωραια
Εξυπηρέτηση εξαιρετική και πολυ ωραια τοποθεσία του μαγαζιού με θέα

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2021
1  Ευχαριστούμε, Evaggelia M
Η κριτική γράφτηκε 26 Μαΐου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Αν επισκεφτείτε την Καβάλα, πρέπει οπωσδήποτε να πάτε σαυτο το μαγαζί. Είναι δίπλα στην θάλασσα. Το μενού καλύπτει έναν άνθρωπο που αγαπά τα ψάρια. Τα μύδια τους καταπληκτικα. Οι τιμές σε λογικά πλαίσια. Μάλιστα μπορείτε να δείτε και την βιτρίνα με τα ψάρια που έχουν. Τηρούν όλα τα απαραίτητα μέτρα. Αυτό που με κέρδισε περισσότερο. Αξίζει να το επισκεφθείτε.

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2021
Ευχαριστούμε, X5TT_
Η κριτική γράφτηκε 5 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε εκεί αφού μας το πρότεινε ένας φίλος απ τη Καβάλα. Είναι μια απ τις πιο ωραίες ταβέρνες που έχω πάει στη ζωή μου και σίγουρα η καλύτερη στη Καβάλα για εμένα που έχω πάει σε 4-5.τα πιάτα ήρθαν πολύ γρήγορα οι μερίδες ήταν μεγάλες και τα παιδιά πάρα πολύ ευγενικά και εξυπηρετικά. Πολλά μπράβο στο μαγαζί.

Ευχαριστούμε, liakos25
Η κριτική γράφτηκε 14 Ιουλίου 2020

Το καλύτερο μαγαζί στην Καβάλα με το καλύτερο ψάρι στην πόλη, άριστη εξυπηρέτηση, άριστη κουζίνα, η καλύτερη θέση με την καλύτερη θέα της πόλης. Οποιος επισκεφτεί την πόλη δεν θα πρέπει να χάσει την ευκαιρία να απολαύσει τις υπέροχες γεύσεις από τον σεφ και την ζέστη και φιλική Ατμόσφαιρα. Μια ευκαιρία να απολαύσει κάνεις τις κλασσικές θαλασσινες γεύσεις με μια ιδιαίτερη πινελιά από τα χέρια του σεφ. Μην το χάσετε!

1  Ευχαριστούμε, Gewrgopoulou_Maria

Ψαράκι: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Καβάλα, Περιοχή Καβάλας

Ψαράκι: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!