“Λημανακι”

Η Ωραία Μυτιλήνη
Καλό για: Τοπική κουζίνα
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Υπαίθρια τραπέζια, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 9 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Σε σημείο με θέα το λιμάνι μας εξιπερετισαν γρήγορα αλλά τα μισά φαγητά μας ήταν αψίτα...όταν παραπονεθικαμε δεν μας δώσανε σημασια

Ευχαριστούμε, Pardalis M

Η κριτική γράφτηκε 24 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Αθλια ποιοτητα φαγητου, πολυ αργο σερβις... το μαγαζι χρειαζεται επειγοντως ανακαίνιση και ο υπευθυνος του καταστήματος δεν ειχε καθολου καλους τροπους...

Ευχαριστούμε, Kallirroi2014
Η κριτική γράφτηκε 19 Φεβρουαρίου 2018

Κάποτε σε κάθε μας επίσκεψη στην Καβάλα τρώγαμε εκεί. Ποτέ ξανα. Τραγικά αργό σέρβις, μέτρια ποιότητα φαγητού, με τσιμπιμένες τιμές, αρνήθηκαν να δεχτούν πιστωτική κάρτα με την αιτιολογία ότι ήταν off line.
Όσο για το γλυκό το κερνάνε επιδεικτικά εκεί πού θέλουν μόνο.

1  Ευχαριστούμε, infoJ55OA
Η κριτική γράφτηκε 30 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Γευστικά φαγητα.
Αργο σέρβις κ εκνευρισμένοι σερβιτόροι .
Δεν μπορεί να εχεις δουλεια κ να μιλας στο πελατη με αγένεια επειδη ο προηγούμενος ηταν απαιτητικός.
Ακριβό μαγαζι κ ο χωρος μεσα με παλια επιπλα.

Ευχαριστούμε, Pension P
Η κριτική γράφτηκε 4 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το μαγαζί ΑΘΛΙΟ.Για το σέρβις δεν έχω να πω κάτι..πραγματικά ότι χειρότερο .Οι σερβιτόροι έφερναν φαγητά στα γύρω τραπέζια και άφηναν αυτά που έπερναν από τα αλλά τραπέζια στο δικό μας(όπως θα δείτε και στην παρακάτω φωτογραφία,αυτό το πιάτο δεν είναι δικό μας είναι από άλλο τραπέζι )
Τα φαγητά το ένα χειρότερο από το άλλο.Οι σαλάτες ερχόταν σε 2 λεπτά από την ώρα που τις παράγγελνες γιατί τις είχαν έτοιμες !!
Μπορεί να μην πέσαμε σε καλή περίοδο λόγω Χριστουγέννων αλλά δεν το συνιστώ με τίποτα

Ευχαριστούμε, aliciamavroudis

Η Ωραία Μυτιλήνη: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Καβάλα, Περιοχή Καβάλας

Η Ωραία Μυτιλήνη: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!