Ξενοδοχείο Εσπέρια
Προβολή τιμών
Σας αρέσει να εξοικονομείτε χρήματα; Ψάχνουμε σε έως και 200 ιστότοπους για να βρούμε τις χαμηλότερες τιμές
Hotel Oceanis Kavala(Καβάλα)
Airotel Galaxy(Καβάλα)
  • Περιλαμβάνεται πρωινό
Hotel Europa(Καβάλα)
  • Υπηρεσία δωματίου
Philoxenia(Καβάλα)
ΦίλτροΌλες
Η κριτική γράφτηκε 16 Νοεμβρίου 2016

Είχαμε κλείσει comfort δωμάτιο τηλεφωνικά, και μου επιβεβαίωσε η υπάλληλος ότι θα είναι πολύ ωραίο, με θέα πόλη, κάτι που δεν ίσχυε επ' ουδενί όταν το είδαμε!!
Ένα δίκλινο 2 x 2, που έβλεπε στην πίσω πλευρά του δρόμου.
Δεν θα το συνιστούσα ποτέ σε κάποιον!
Και το προσωπικό ανέκφραστο και όχι ιδιαίτερα εξυπηρετικό.

• Διαμονή: Νοέμβριος 2016, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, ΧΡΙΣΤΙΝΑ Η
Η κριτική γράφτηκε 22 Οκτωβρίου 2016

Το ξενοδοχειο βρισκοταν ακριβως στο κεντρο της πολης!δεν ηθελες καθολου αμαξι!!ειναι πληρως ανακαινισμενο,το πρωινο απλα θεσπεσιο,υπεροχο!!!το δωματιο ανετο!!!το προσωπικο πολυ ευγενεστατο και εξυπηρετικο!!!!

• Διαμονή: Οκτώβριος 2016, ταξίδι με οικογένεια
1  Ευχαριστούμε, kikipapa1982
Η κριτική γράφτηκε 17 Σεπτεμβρίου 2016

Καλησπερα!Το ξενοδοχειο ειναι 5λεπτα απο το κεντρο με τα ποδια,τα δωματια ειναι σε πολυ καλη κατασταση αν βεβαια ειναι ολα οπως το δικο μας!πρωινο πολυ καλο!χωρος σταθμευσης υπογειος..βεβαια υπαρχει τεραστιος χωρος ακριβως απεναντι!

Διαμονή: Αύγουστος 2016, ταξίδι με φίλους
Ευχαριστούμε, vasilis c
Η κριτική γράφτηκε 17 Σεπτεμβρίου 2016

Το ξενοδοχείο μου άρεσε τρομέρα!!! Το δωμάτιο ήταν πολύ όμορφο και με εξαιρετική θέα στην θάλασσα. Το πρωινό ήταν φανταστικό και το προσωπικό πολύ εξυπηρετικό! Επίσης μου άρεσε το ότι είναι πολύ κοντά στην τοπική αγορά της Καβάλας!

• Διαμονή: Οκτώβριος 2015, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, Akis K
Η κριτική γράφτηκε 31 Αυγούστου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Δεν ξέρω αν όλα τα δωμάτια είναι έτσι αλλά. .. Οι τοίχοι ήταν λερωμενοι και το πάτωμα βρώμικο. . Το στρώμα ήταν λίγο πιο μαλακό από το αν ήταν πέτρινο και ήταν δύο μονά ενωμένα τα οποία ήταν διαφορετικού ύψους. Επίσης έτριζαν τα πάντα σε κάθε κίνηση. Τηλεόραση " κουτί " παλιάς τεχνολογίας και ενσωματωμένο στο δωμάτιο κεντρικό κλιματισμό αδύναμο και μέσα στην σκόνη και την βρωμιά. Το μπάνιο άθλιο με τον νιπτήρα να στάζει από κάτω , μια ντουζιέρα 50 × 50 με άθλια λερωμενη κουρτίνα και αν είσαι πάνω από 1,80 θα δυσκολευτείς να κάνεις την ανάγκη σου άνετα. . Η κάρτα του δωματίου δεν λειτουργούσε για την πόρτα και μας έδωσαν κλειδί. Αααα είχε και ένα καλό η όλη υπόθεση. .. μείναμε μόνο ένα βράδυ. . Καλύτερα να εμένα σε μια σκηνή απέναντι στο παιζοδρομιο. .

Διαμονή: Αύγουστος 2016, ταξίδι με τον/την σύντροφο
1  Ευχαριστούμε, Larry K