Ανοικτά σήμερα: 9:00 π.μ. - 9:00 μ.μ.
Αποθήκευση
Τελειο

Πήγα με την φιλη μου και περάσαμε μια υπέροχη μέρα. Υπέροχος χώρος και υπηρεσίες. Σας το συστήνω... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική έγινε: 21 Μαρτίου 2021
F9376MQmariap
Εξαιρετικο

Μειναμε απολυτα ικανοποιημενες και εγω και οι φιλες μου. Τα νυχια κρατησαν 2 μηνες και το μασαζ... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική έγινε: 19 Μαρτίου 2021
_J2801IE

Η κριτική έγινε: 14 Μαρτίου 2021

Πάρα πολύ καλή εξυπηρέτηση!!! Όλο το προσωπικό είναι πολύ ευγενικό!!! Οι υπηρεσίες είναι πολύ καλές!! Το συστήνω ανεπιφύλακτα!!!

Ημερομηνία εμπειρίας: Μάρτιος 2021
Ευχαριστούμε, _X6746OI
Η κριτική έγινε: 13 Μαρτίου 2021

Πολύ φιλικό κλιμα,άμεση εξυπηρετηση,συνέπεια στα ραντεβού.εφαρμοζουν όλα τα μέτρα του κορονοιου και οι υπηρεσίες είναι άκρως απολαυστικές!

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιανουάριος 2021
Ευχαριστούμε, _U9982HU
Η κριτική έγινε: 13 Μαρτίου 2021

Συνέπεια στήν ώρα του ραντεβου,πολύ καλή εξυπηρέτηση! Απόλαυση ηρεμία και σιγουριά!και πολύ καλές τιμές

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιανουάριος 2021
Ευχαριστούμε, porfas
Η κριτική έγινε: 2 Μαρτίου 2021

Η εμπειρία μου εξαιρετικη. Άνετο περιβάλλον, πολλές και καλές παροχές. Ευγένεια,προθυμία,και αγάπη από όλους για την υπηρεσία που σου παρέχουν.

Ημερομηνία εμπειρίας: Απρίλιος 2020
Ευχαριστούμε, 180.769
Η κριτική έγινε: 1 Μαρτίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικός χώρος, ευγενικό και πρόσχαρο προσωπικό, το συστήνω ανεπιφύλακτα!! Το καλύτερο δώρο για τον εαυτό σου!

Ημερομηνία εμπειρίας: Μάρτιος 2021
Ευχαριστούμε, katerinasS21