Ανοικτά σήμερα: 9:00 π.μ. - 9:00 μ.μ.
Αποθήκευση
Τελειο

Πήγα με την φιλη μου και περάσαμε μια υπέροχη μέρα. Υπέροχος χώρος και υπηρεσίες. Σας το συστήνω... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική έγινε: 21 Μαρτίου 2021
F9376MQmariap
Εξαιρετικο

Μειναμε απολυτα ικανοποιημενες και εγω και οι φιλες μου. Τα νυχια κρατησαν 2 μηνες και το μασαζ... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική έγινε: 19 Μαρτίου 2021
_J2801IE

Η κριτική έγινε: 2 Μαρτίου 2021

Η εμπειρία μου εξαιρετικη. Άνετο περιβάλλον, πολλές και καλές παροχές. Ευγένεια,προθυμία,και αγάπη από όλους για την υπηρεσία που σου παρέχουν.

Ημερομηνία εμπειρίας: Απρίλιος 2020
Ευχαριστούμε, 180.769
Η κριτική έγινε: 1 Μαρτίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικός χώρος, ευγενικό και πρόσχαρο προσωπικό, το συστήνω ανεπιφύλακτα!! Το καλύτερο δώρο για τον εαυτό σου!

Ημερομηνία εμπειρίας: Μάρτιος 2021
Ευχαριστούμε, katerinasS21
Η κριτική έγινε: 1 Μαρτίου 2021

Η κριτική μου είναι η καλύτερη διότι υπάρχει ένα ευχάριστο και ευγενές κλίμα από τα μέλη.
Επισης διαθέτει αρκετές παροχές περιποίησης και χαλάρωσης για γυναίκες και άντρες.

Ημερομηνία εμπειρίας: Απρίλιος 2020
Ευχαριστούμε, T1879AR_
Η κριτική έγινε: 28 Φεβρουαρίου 2021

Ένας πολύ προσεγμένος χώρος,με ανθρώπους πάντα χαμογελαστούς έτοιμοι να σε βοηθήσουν να χαλαρώσεις και να αναζωογονηθείς!! Εξαιρετικές υπηρεσίες και τιμές.

Ημερομηνία εμπειρίας: Αύγουστος 2020
Ευχαριστούμε, G9535MC_
Η κριτική έγινε: 28 Φεβρουαρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Υπέροχο κέντρο αισθητικής...συνέπεια στα ραντεβού,πολύ καθαρός ο χώρος και το προσωπικό ευγενέστατο!

Ημερομηνία εμπειρίας: Φεβρουάριος 2021
Ευχαριστούμε, Perdiki-aspasia