“Απαράδεκτοι!!!”
Κριτική για: Yalos

Yalos
Η κριτική γράφτηκε 5 Σεπτεμβρίου 2021

Οι άνθρωποι δεν υπάρχουν, χρεωσαν ότι ήθελαν και πλήρως ανοργανωτοι!! Αλλά ζητάνε στην είσοδο και άλλα μετά

Ευχαριστούμε, Sofiaxristina2022

Η κριτική γράφτηκε 5 Σεπτεμβρίου 2021

Ότι χειρότερο στην πόλη !! Δεν φτάνει που οι τιμές ήταν ήδη εξωφρενικά υψηλές χρέωναν και παραπάνω! Φαγητό κάτω του μετρίου ,το μπιφτέκι ήταν τέρμα καμένο ,όλες οι μερίδες μικρές ! Απαράδεκτοι σε όλα τους

Ευχαριστούμε, chrisiakc
Η κριτική γράφτηκε 4 Σεπτεμβρίου 2021

Δεν έχω πάει σε χειρότερο μαγαζί στη ζωή μου!
Αν κάποιος έχει λεφτά για πέταμα έχει πάει στο σωστό μαγαζί! Το μπουκάλι μας κόστισε 100€, ήμασταν 4 άτομα παρέα, η πρόσκληση έκανε από 25€/άτομο ,ενώ λοιπόν οι προσκλήσεις που πληρώσαμε κάλυπταν το ποσό του μπουκαλιού μας έβαλαν να πληρώσουμε +40€ γιατί λέει δε φάγαμε! Όταν ζητήσαμε το φαγητό που δε φάγαμε αλλά πληρώσαμε, μας είπαν ότι έκλεισε η κουζίνα (αυτά τα είπε ο υπεύθυνος)! Όλος ο κόσμος έβγαινε από το μαγαζί έξαλλος για το κλέψιμο που συνέβη μπροστά στα μάτια του! Με τέτοια πολιτική,το μαγαζί πρέπει να κλείσει χθες!

Ευχαριστούμε, 937xristinae
Η κριτική γράφτηκε 6 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Παραγγείλαμε σνίτσελ = Καμμένο στην άκρη και άγευστο , το κοτοσουβλακι και η κοτοτηγανια ήταν ικανοποιητικά και το κερασάκι στην τούρτα ήταν οι ληγμένες μπύρες ή μια έληξε τον Μάιο του 2020 και η άλλη τον Ιούνιο του 2020 . Μας ζήτησαν συγνώμη πείραμε πορτοκαλάδες οι οποίες δεν είχαν ημερομηνία λήξης .

Ευχαριστούμε, 645chrisk
Η κριτική γράφτηκε 2 Ιανουαρίου 2020

Ηταν η επιλογή μας το μεσημέρι των Χριστουγέννων, οπότε εν γνώσει μας αρκεστήκαμε στο συγκεκριμένο μενού της ημέρας. Τα πιάτα αδιάφορα γευστικά, το service γρήγορο. Από το διπλανό τραπέζι ακούσαμε διαμαρτυρίες για επιπλέον χρεώσεις. Οταν υποψιασμένοι ελέγξαμε την ώρα της πληρωμής και τον δικό μας λογαρισμό διαπιστώσαμε και εμείς λάθος χρεώσεις οι οποίες εκ των υστέρων διορθώθηκαν. Γνωρίζαμε και επιλέγαμε το συγκεκριμένο μαγαζί χρόνια και νομίζαμε ότι απλά αλλαξε το ονομα και οχι η Δνση. Δεν νομίζω οτι θα ξαναπάμε

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, _B501PP

Yalos: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Καβάλα, Περιοχή Καβάλας

Yalos: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!