“Ποοολύ κακο σερβις”
Κριτική για: Epicure

Epicure
Η κριτική γράφτηκε 22 Οκτωβρίου 2020

Εχοντας ηδη κακη εμπειρια κ εγω κ φιλοι, χθες ειπαμε να κανουμε ακομη μια δοκιμη, μηπως τα πραγματα αλλαξαν. Λαθος! Το σερβις παλι πολυ κακο,με σερβιτορους με γυρισμενες πλατες, καμμια γνωση του μενου κ των κρασιων και με καμμια διαθεση για εξυπηρετηση. Η μεριδα μου ηταν απελπιστικα μικρη(τουλαχιστον νοστιμο φαγητο) κ το κρασί μου ξινισμένο. Επισης απο ολα τα πιατα υπηρχαν διαθεσιμα πολυ λιγα, γιατι... αλλαζουν το μενου ειπαν... Ακουσον ακουσον!!! Τι σχεση εχει το ενα με το αλλο?! Θεωρω πως ο υπεύθυνος-ιδιοκτήτης θα επρεπε να δωσει λιγη προσοχη σε βασικα πραγματα. Για μενα και την παρεα μου ηταν και η τελευταια φορα που ξοδεψαμε χρονο κ χρημα σ αυτο το μαγαζι.

Ευχαριστούμε, 4444444dd

Η κριτική γράφτηκε 3 Οκτωβρίου 2020

Ήρθε η μερίδα χοιρινά ribs. Αφού γελασαμε λίγο με το μέγεθος εν συνεχεία κλάψαμε τα 8€ που δώσαμε για να λερώσουμε τα δόντια μας

Ευχαριστούμε, Kalamaraki93
Η κριτική γράφτηκε 3 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ ωραία η τοποθεσία , παραλιακα ,προσεγμένος χώρος, τιμές μέτριες, το μόνο που με δυσαρέστησε είναι ότι το ίδιο πιάτο που είχα δοκιμάσει είχε διαφορικες γεύσης την μια φορά σε σχέση με την άλλη που το ξανά πήρα.

Ευχαριστούμε, Lca223
Η κριτική γράφτηκε 15 Μαρτίου 2020

Πολύ ωραία τοποθεσία με θέα στην Θάλασσα. Άνετος καθαρός χώρος με ωραίες επιλογές για καφέ και σνακ. Ευγενικό και πρόθυμο προσωπικό.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2020
Ευχαριστούμε, Alexandros B
Η κριτική γράφτηκε 9 Φεβρουαρίου 2020

Η τοποθεσία είναι πολύ ωραία, μπροστά στο λιμάνι της Καβάλας αλλά και στο κέντρο της αγοράς. Το μενού ωραίο και το φαγητό νόστιμο. Το service μάλλον ανεπαρκές, περιμέναμε πάνω από μισή ώρα για την παραγγελία μας, το προσωπικό δεν επαρκούσε. Επίσης η ατμόσφαιρα στον έξω χώρο δεν είναι και η πιο ευχάριστη τελικά, με την έννοια οτι ή έχει πολύ κρύο ή πολύ καπνό...

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, Viki M

Epicure: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Καβάλα, Περιοχή Καβάλας

Epicure: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα
© 2020 TripAdvisor LLC Με την επιφύλαξη όλων των νόμιμων δικαιωμάτων.