Ανοικτά σήμερα: 9:00 π.μ. - 9:00 μ.μ.
Αποθήκευση
Απίστευτος Χώρος-Άψογες υπηρεσίες

Η κριτική έγινε: 9 Αυγούστου 2018
Thomas K
Ταξίδι στον χώρο της χαλάρωσης...

Η κριτική έγινε: 7 Ιουλίου 2018
Ρεβέκκα Α
μέσω κινητής συσκευής

Η κριτική έγινε: 9 Αυγούστου 2018

Καλησπέρα. Ένας πανέμορφος και φιλόξενος χώρος που σε ευχαριστεί από την πρώτη επαφή. Άψογες υπηρεσίες από ένα πολύ εξειδικευμένο προσωπικό και ιδιαίτερα την Κυρία Μουτάφη. Ευχαριστούμε πολύ θα σας επισκεφτόμαστε συχνά.

Ημερομηνία εμπειρίας: Αύγουστος 2018
1  Ευχαριστούμε, Thomas K
Η κριτική έγινε: 7 Ιουλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ένας χώρος καθαρός,αρμονικός,χαλαρωτικός και αρωματικός... Ένα μασάζ γεμάτο γαλήνη και αγάπη... Μια εξυπηρέτηση άψογη... Δεν υπάρχει καλύτερο δώρο για τον ευατό μας... Ευχαριστούμε που υπάρχετε στην πόλη μας και μας χαλαρώνετε με τις υπηρεσίες σας...!!!

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιούλιος 2018
1  Ευχαριστούμε, Ρεβέκκα Α
Ο/η Φυλλιώ Μ, Ιδιοκτήτης του Filio Moutafi Healing Touch, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 10 Ιουλίου 2018

Ευχαριστουμε πολυ Ρεβεκκα μας! Χαρα μας να σε φροντιζουμε!

Η κριτική έγινε: 23 Μαΐου 2018

Ο χώρος, το μασάζ, και γενικά η ιδέα μου φέρνει κάτι εξωτικό στο μυαλό.Ολα είναι πολύ όμορφα διαμορφωμένα.
Είμαι μικρή, αλλά χαίρομαι που σας εμπιστεύτηκα.Έχω μείνει ικανοποιημένη απο σας όσες φορές έχω έρθει, και πλέον δεν μπορώ να μην σας επισκευτώ έστω μια φορά την εβδομάδα.Θα συνεχίσω να έρχομαι αυτό εννοείται!

1  Ευχαριστούμε, Αργυρώ Τ
Ο/η Φυλλιώ Μ, Ιδιοκτήτης του Filio Moutafi Healing Touch, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 24 Μαΐου 2018

Χαίρομαστε κάθε φορά σε βλέπουμε Αργυρώ!

Η κριτική έγινε: 22 Μαΐου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Φοβερό μασάζ σε ένα πολύ όμορφα διαμορφωμένο και ζεστό περιβάλλον! Επαγγελματική δουλειά από την ίδια την Κυρία Μουτάφη αλλά και τους συνεργάτες της. Ευχαριστώ πολύ, το μόνο σίγουρο είναι ότι θα είμαι συχνός πελάτης!

2  Ευχαριστούμε, Δημήτρης Ψ
Ο/η Φυλλιώ Μ, Ιδιοκτήτης του Filio Moutafi Healing Touch, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 23 Μαΐου 2018

Ευχαριστουμε Δημήτρη! Σε περιμενουμε με χαρά!

Η κριτική έγινε: 18 Μαΐου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Καλαίσθητος χώρος και μασάζ από επαγγελματίες που ξέρουν τι χρειάζεται το σώμα για να χαλαρώσει. Σε μια μικρή πόλη σαν την Καβάλα το επίπεδο των υπηρεσιών σας ξαφνιάζει και σίγουρα θα τα ξαναπούμε. Ευχαριστώ Φιλιώ

1  Ευχαριστούμε, Sakis S
Ο/η Φυλλιώ Μ, Ιδιοκτήτης του Filio Moutafi Healing Touch, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 4 Δεκεμβρίου 2018

Ευχαριστουμε Σάκη.