“Πολύ, μα πάρα πολύ, κακό για το τίποτα!”

Ευαγγέλου Ζαχαροπλαστική
Περιγραφή: Ο στόχος μας είναι να χαμογελάς. Γι’ αυτό σου παρέχουμε τη δυνατότητα, με κάθε μέσο που έχουμε στη διάθεσή μας, να δημιουργείς γεύσεις όπως εσύ τις προτιμάς καθώς και να ανακαλύψεις καινούριες σύμφωνα με τα δικά σου γούστα. Με αγάπη για τη ζαχαροπλαστική και με γνώση των παραδοσιακών συνταγών, χρησιμοποιούμε κορυφαίας ποιότητας υλικά για να απολαύσεις τις δημιουργίες που ετοιμάζουμε μαζί.
Η κριτική γράφτηκε 11 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Χαρακτηριστικό παράδειγμα "όπου ακούς πολλά κεράσια, κρατά και μικρό καλάθι"!
Το επισκεφθήκαμε για να δοκιμάσουμε το περίφημο προφιτερόλ.
Μεγάλη μερίδα, ωραία σχετικά κρέμα, όχι τόσο γευστική κρέμα πατισερί!
Στο προφιτερόλ η μισή απόλαυση είναι τα γεμισμένα σου! Αυτό είναι μία κρέμα παρτισερί χύμα σπασμένα σου και κρέμα σοκολάτας από πάνω!
Για τέτοιο ντόρο, περίμενα πολλά παραπάνω!

Ευχαριστούμε, stamoudi

Η κριτική γράφτηκε 8 Μαρτίου 2018

Το επισκεφθήκαμε όταν πήγαμε στην Καβάλα και δεν ξέραμε τι να πρωτοδιαλέξουμε! Φαίνονταν όλα νόστιμα. Και επιβεβαιωθήκαμε. Πήραμε προφιτερόλ και σοκολατάκια και ήταν υπέροχα, φρέσκα, νόστιμα και ελαφριά. Και αφού ήμασταν φαγωμένοι και δεν καταφέραμε να φάμε όλο το γλυκό μας, πρόθυμα μας το ετοίμασαν σε πακέτο για να το πάρουμε μαζί μας. Το μόνο αρνητικό ήταν ίσως μια υπάλληλος στο ταμείο, η οποία είχε ένα ύφος πολλών καρδηναλίων, αλλά αυτό δεν επηρέασε την απόλαυση του γλυκού.

Ευχαριστούμε, EvagKar
Η κριτική γράφτηκε 15 Νοεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Απλά δοκιμάστε το προφιτερόλ γαλακτος!!! Εάν σας αρεσει η σοκολάτα γαλακτος, μπορείτε να επιλέξετε ανάμεικτη γεύση με σοκολάτα λευκή κ σοκολάτα γαλακτος!!!!! Έρωτας!!!!!!!

Ευχαριστούμε, 851lia
Η κριτική γράφτηκε 21 Σεπτεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Αξίζει οπωσδήποτε να δοκιμάσετε το ολόφρεσκο προφιτερόλ του!!! Μην φύγετε από την καβαλα κ να μην το έχετε δοκιμάσει !

Ευχαριστούμε, Katerina P
Η κριτική γράφτηκε 31 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ένα από τα καλύτερα προφιτερολ στην Καβάλα πάντα φρέσκο δοκιμάσαμε και τρίγωνα γεμιστά επίσης πολύ καλά αξίζει τον κοπο

Ευχαριστούμε, Αθανασία Ν

Ευαγγέλου Ζαχαροπλαστική: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Καβάλα, Περιοχή Καβάλας

Ευαγγέλου Ζαχαροπλαστική: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!