“Οικονομικό και καλό φαγητό ”
Κριτική για: Apiko

Apiko
Η κριτική γράφτηκε 6 Απριλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Βρεθήκαμε στην Καβάλα για το Πάσχα και Καθίσαμε στο συγκεκριμένο κατάστημα την Μεγάλη Παρασκευή το μεσημέρι. Ήταν γεμάτο από κόσμο. Εξυπηρετηθηκαμε γρήγορα. Το φαγητό καλό και οικονομικο.θραψαλο τηγανητό 6.5€ μύδια σαγανάκι 4.5€ και άλλα σε πολύ καλές τιμές.

Ευχαριστούμε, _W8435TG

Η κριτική γράφτηκε 2 Απριλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ αργό σέρβις. Είχε μόλις 7 τραπέζια γεμάτα. Πρώτα έφεραν τα κύριως και έπειτα τα ορεκτικά. Στο τέλος περιμέναμε 20 λεπτά για να μας φέρουν το λογαριασμό. Και όταν τους έκανα παρατήρηση επειδή περιμέναμε με αποκάλεσαν 'κοπελιά'.

Ευχαριστούμε, natasa p
Η κριτική γράφτηκε 30 Δεκεμβρίου 2017

το Απικο ειναι μια παραδοσιακη ψαροταβερνα με εξαιρετικο φαγητο. Η εξυπηρετηση αμεση και πελατοκεντρικη.

Ευχαριστούμε, George N
Η κριτική γράφτηκε 26 Δεκεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε λόγω του μαέστρου. Πολύ ωραίο μαγαζί με όλες τις ηλικίες κ άψογη εξυπηρέτηση. Την ημέρα που πήγαμε, λόγω νηστείας πήραμε μόνο ορεκτικά και σαλάτες τα οποία ήταν όλα φρέσκα και καλομαγειρεμένα. Το κρασί ωραίο, χωρίς να χτυπάει. Το προσωπικό φιλικό, οι μερίδες μεγάλες κ οι τιμές λογικές!!

Ευχαριστούμε, Hara A
Η κριτική γράφτηκε 26 Δεκεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Σχετικά καλό φαγητό απλώς δεν είχε φρέσκο ψωμί & δεν πρόσφεραν επιδόρπιο ως είθισται..(Για να είμαστε δίκαιοι είμαστε από Θεσσαλονίκη).

Ευχαριστούμε, Thomas A

Apiko: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Καβάλα, Περιοχή Καβάλας

Apiko: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!