“Εξαιρετικη επιλογη”
Κριτική για: Apiko

Apiko
Η κριτική γράφτηκε 30 Δεκεμβρίου 2017

το Απικο ειναι μια παραδοσιακη ψαροταβερνα με εξαιρετικο φαγητο. Η εξυπηρετηση αμεση και πελατοκεντρικη.

Ευχαριστούμε, George N

Η κριτική γράφτηκε 26 Δεκεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε λόγω του μαέστρου. Πολύ ωραίο μαγαζί με όλες τις ηλικίες κ άψογη εξυπηρέτηση. Την ημέρα που πήγαμε, λόγω νηστείας πήραμε μόνο ορεκτικά και σαλάτες τα οποία ήταν όλα φρέσκα και καλομαγειρεμένα. Το κρασί ωραίο, χωρίς να χτυπάει. Το προσωπικό φιλικό, οι μερίδες μεγάλες κ οι τιμές λογικές!!

Ευχαριστούμε, Hara A
Η κριτική γράφτηκε 26 Δεκεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Σχετικά καλό φαγητό απλώς δεν είχε φρέσκο ψωμί & δεν πρόσφεραν επιδόρπιο ως είθισται..(Για να είμαστε δίκαιοι είμαστε από Θεσσαλονίκη).

Ευχαριστούμε, Thomas A
Η κριτική γράφτηκε 30 Οκτωβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Μου αρεσει πολυ !! Καθε φορά παω και τρωω οταν πηγαίνω καβαλα !! Ωραίο φαΐ καλο σέρβις και καλές τιμές !!!!

Ευχαριστούμε, Nikos C
Η κριτική γράφτηκε 29 Οκτωβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ειναι μαγαζί μπροστά στο λιμάνι! Αξίζει να κάτσετε στον πάνω όροφο. Γρηγορο service, νοστιμο φαγητό και ευγενικό προσωπικό! Αξίζει να δοκιμάσετε σαρδέλες παντρεμένες η έστω ψητές με λεμόνι!

Ευχαριστούμε, Aris C

Apiko: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Καβάλα, Περιοχή Καβάλας

Apiko: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!