“Εξαιρετικό φαγητό”
Κριτική για: Kitchen Pasta

Kitchen Pasta
Περιγραφή: Mια μοναδική γευστική εμπειρία ξεκινάει στο Kitchen Pasta, με Φρέσκα Ζυμαρικά παραγωγής μας που μπορούν να συνδυαστούν με περισσότερες απο τριάντα γευστικές σάλτσες, Artisan Pizza που ζυμώνεται με Ιταλικό προζύμι και το γευστικό ταξίδι ολοκληρώνεται με ξεχωριστές σαλάτες.
Η κριτική γράφτηκε 5 Δεκεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικά ποιοτικό και νόστιμο φαγητό σε καλές τιμές ! Το προσωπικό πολύ εξυπηρετικό και πρόθυμο. Το προτείνω ανεπιφύλακτα!

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, gregadamidis

Η κριτική γράφτηκε 28 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Άψογη εξυπηρέτηση! Εξαιρετικο φαγητό! Στο κέντρο της πόλης με την καλύτερη θέα !! Η καλύτερη μακαρονάδα από τα χέρια του Δημήτρη

Ευχαριστούμε, D172MV_
Η κριτική γράφτηκε 28 Οκτωβρίου 2020

Πολύ καλό ιταλικό.Τα ζυμαρικά που τα φτιάχνουν οι ίδιοι εξαιρετικά όπως και η σαλάτα. Το προσωπικό εξυπηρετικό και το εστιατόριο καθαρό. Αν βρεθείτε στην Κατερίνη το συνιστώ.

2  Ευχαριστούμε, VIVIIATRO
Η κριτική γράφτηκε 20 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ νόστιμα πιάτα, ποιοτικά, ντελικάτα με πολύ γευστικούς κ πρωτότυπους συνδυασμούς..πιτσα μου μυρίζει Ιταλία και Ελλάδα,και ζυμαρικά ολοφρεσκα που λιώνουν στο στόμα.. επίσης ωραία λίστα κρασιών...

1  Ευχαριστούμε, D6867IAnickm
Ο/η Nikos_metaxas, Γενικός Διευθυντής του Kitchen Pasta, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 21 Οκτωβρίου 2020

Ευχαριστούμε πολύ για την εξαιρετική σας κριτική για τους γευστικούς μας συνδυασμούς καθώς επίσης και για την προσφερόμενη λίστα κρασιών. Θα χαρούμε πολύ να σας ξανά έχουμε στον χώρο μας.

Η κριτική γράφτηκε 7 Οκτωβρίου 2020

Όλα πεντανόστιμα, ενα μέρος πολύ ομορφο και φιλικό, υψηλής ποιότητα ζυμάρι που το καταλαβένεις άμεσα! Οι μακαρονάδες απλά απίστευτες.
Ολα ήταν υπέροχα.

2  Ευχαριστούμε, Jinamanolo
Ο/η Nikos_metaxas, Γενικός Διευθυντής του Kitchen Pasta, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 12 Οκτωβρίου 2020

Αγαπητέ/ή Jinamanolo,

Ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας για το εστιατόριο μας. Ευχόμαστε να σας ξανά έχουμε στον χώρο μας σύντομα.

Kitchen Pasta: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Κατερίνη, Περιοχή Πιερίας

Kitchen Pasta: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα