“Το νοστιμότερο Ψητό Μοσχάρι”

Παραδοσιακό Ψητοπωλείο Σερίφης
Περιγραφή: Δραστηριοποιούμαστε στον χώρο της εστίασης από το 1986.Διαθέτουμε την δική μας φάρμα στα Καταλώνια Πιερίας απ΄ όπου και προμηθεύουμε το Ψητοπωλείο μας. Φημιζόμαστε για την ποικιλία και την ποιότητα των κρεάτων μας και κυρίως για το ψητό Μοσχαράκι γάλακτος!Σας περιμένουμε για να ανακαλύψετε τις γεύσεις μας!!

Εξαιρετικό φαγητό !! πολύ φιλική και καλή εξυπηρέτηση! Καλές τιμές ! Αξίζει τον κόπο να το επισκεφτεί όποιος πηγαίνει στην Κατερίνη είτε για δουλειές είτε για εκδρομή και ψάχνει καλό φαγητό

Ευχαριστούμε, antonisamanios

Η κριτική γράφτηκε 25 Ιουνίου 2020

Σε ταξίδι επιστροφής από Αλεξανδρούπολη προς Εύβοια σταματισα για φαγητό σχετικά νωρίς το μεσημέρι δεν είχε κόσμο ακόμα και τα φαγητά φούρνου και κατσαρολασ Δεν ήταν έτοιμα κακιά η εξυπηρέτηση πολύ καλή ευγενικοί άνθρωποι , μας έδωσαν πολλές επιλογές , πήραμε μοσχαρίσια πατάτες σαλάτες τυροκαυτερή όλα ήταν πολύ καλά , συγουρα θα ξαναπάω βράδι και με ποιο πολύ χρόνο στην διάθεση μου. Το μαγαζί παντός φενεται και με τα λίγα που πέρνει

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2020
1  Ευχαριστούμε, 847giannism
Η κριτική γράφτηκε 16 Ιουνίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ τίμιο μαγαζί για κρέατοφαγους. Το μοσχαράκι που σιγοψηνοταν για 6 ώρες σερβιρισμένο με πατάτες φούρνου ήταν εξαιρετικό. Και το κατσίκι σούβλας ωραιότατο. Οι αλοιφές χειροποίητες εξαιρετικές. Σε ένα πολύ ωραίο και ήσυχο χώρο με εξαιρετική περιποίηση. Το ρεβάνι με παγωτό που πρόσφεραν στο τέλος ήταν ένα εύγευστο κλείσιμο

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2020
Ευχαριστούμε, kalokasidisk
Η κριτική γράφτηκε 7 Μαρτίου 2020

Πολύ ωραίο φαγητό και με κρέατα παραγωγής τους. Καλή αντιμετώπιση από το προσωπικό και με ευγένεια. Θα το προτιμήσω ξανά.

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάρτιος 2020
Ευχαριστούμε, Swtiris_Ziakas
Η κριτική γράφτηκε 1 Μαρτίου 2020

Όχι μακριά από το κέντρο με δικό του πάρκινγκ από τα πιο παλιά μαγαζιά της Πιερίας και μάλιστα με κρέας από δικά του ζώα. Όταν τον Επισκέφτηκα πριν 20 χρόνια πρώτη φορά στο πρώτο του μαγαζί σε ένα χωριό της περιοχής, έμεινα κατενθουσιασμενος με τις γεύσεις του. Μόλις άνοιξε στην Κατερίνη δυστυχώς έριξε την ποιότητα. Κρίμα. Φυσιολογικές τιμές κατά τα άλλα και άριστη εξυπηρέτηση. Όχι κάτι το ιδιαίτερο σαν χώρος.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2020
1  Ευχαριστούμε, Teo T

Παραδοσιακό Ψητοπωλείο Σερίφης: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Κατερίνη, Περιοχή Πιερίας

Παραδοσιακό Ψητοπωλείο Σερίφης: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα
© 2020 TripAdvisor LLC Με την επιφύλαξη όλων των νόμιμων δικαιωμάτων.