Εξασφαλίστε τη χαμηλότερη τιμή από αυτούς τους ιστότοπους
Priceline55 $
eDreams55 $
Agoda.com55 $
Tripadvisor55 $
Η κριτική έγινε: 4 Αυγούστου 2018

Μειναμε στο συγκεκριμενο ξενοδοχειο με την παρεα μου για 3 μερες. Τα δωματια καθαρα με ολα τα απαραιτητα. Τα δικα μας δωματια ειχαν μετατραπει σε τρικλινα με την προσθηκη ραντζου το οποιο τουλαχιστον στο δικο μας δωματιο ετριζε αρκετα, επισης το λουκι στο μπαλκονι ειναι τοποθετημενο λαθος καθως βρισκεται στο υψηλοτερο σημειο και μετα απο μια βροχη ειχε σχηματιστει μια λιμνουλα που εκανε ωρες να στεγνωσει. Επισης το παντζουρι ηταν χαλασμενο και δεν ανεβαινε μεχρι πανω. Συν ηταν η smart τηλεοραση και οι κουρτινες. Το προσωπικο πολυ εξυπηρετικο. Η πισινα πολυ καθαρη και αν και μικρη, λειτουργικη. Τελος αρκετη ησυχη περιοχη. Αν θελεις να μεινεις για κανα δυο βραδια το συνιστω!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2018
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι με φίλους
Ευχαριστούμε, 60jimk
Η κριτική έγινε: 2 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Μείναμε παρέα 4 μέρες.
Όλα ήταν πολύ καλά! Καθαριότητα πολύ καλή, το μόνο που κάποιος πρέπει να γνωρίζει είναι ότι αλλαγή στις πετσέτες δεν γίνεται καθημερινά! Αυτό είναι ίσως το μόνο μειονέκτημα!
Τοποθεσια κοντά σε όλα!
Η κοπέλα στην είσοδο φοβερή , παρά πολύ εξυπηρετική, μας βοηθούσε για τα πάντα! Μέχρι και το τηλέφωνο της μας έδωσε για ότι χρειαστούμε! Πραγματικά πολύ καλός άνθρωπος και επαγγελματίας!!!
Αξίζει το ξενοδοχείο παρά πολύ!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2018
Ευχαριστούμε, vaiakor
Η κριτική έγινε: 30 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Μια εξαιρετική επιλογή που συνιστώ ανεπιφύλακτα !! Ο χώρος ήταν πάντα καθαρός και πολύ ευχάριστος !! Το προσωπικό ήταν υπερβολικά εξυπηρετικό και πάντα διαθέσιμο !! Αν επισκεφτείτε την περιοχη ,το hotel Maria πρέπει να είναι η πρώτη σας επιλογή

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2017
1  Ευχαριστούμε, zoid563
Η κριτική έγινε: 30 Ιουλίου 2017

Το ξενοδοχείο είναι πραγματικά αυτό που θέλει ο κάθε ταξιδιώτης. Είναι μοντέρνο, καθαρό, ευρύχωρο, με όλες τις ανέσεις που μπορεί να ζητήσει κανείς. Ήσυχο μέρος και η πισίνα του δίνει μια επιπλέον ομορφιά. Το προσωπικό πάρα πολύ φιλικό και εξυπηρετικό. Η καλυτερη επιλογή για την περιοχή αυτή.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2017
1  Ευχαριστούμε, despina_x2
Η κριτική έγινε: 12 Αυγούστου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Μοντέρνο ξενοδοχείο, με πανέμορφα δωμάτια, υπερσύγχρονο, ευρύχωρο, με συστήματα ασφαλείας τελευταίας τεχνολογίας. Διαθέτει και πισίνα για τους πελάτες ενώ απέχει μόλις 5 λεπτά με τα πόδια από το Κέντρο της Καλλιθές. Πραγματικά υπέροχο!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2016
Ευχαριστούμε, Dimitris_85_85