View deal
Priceline
StayForLong
Agoda.com
Η κριτική έγινε: 17 Σεπτεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Επισκέφτηκα το beach bar του συγκεκριμένου ξενοδοχείου μαζί με μια φίλη μου αφήσαμε τις πετσέτες μας πήγαμε για μπάνιο και μόλις βγήκαμε φωνάξαμε τον σερβιτόρο για παραγγελία λοιπόν αυτός μας ενημέρωσε ότι ο υπεύθυνος δεν θέλει να καθισουμε στην ξαπλώστρα γιατί κάθονται άτομα μέχρι κάποια συγκεκριμένα κιλά ζητήσαμε να μιλήσουμε με τον υπεύθυνο και όπως κάθε ευθυνοφοβος αρνήθηκε να μας μιλήσει ο σερβιτόρος ήταν αγενεστατος μας μιλούσε στον ενικό φυσικά σηκωθηκαμε και φυγαμε απλά απαράδεκτη συμπεριφορά δεν ξέρω πως είναι το ξενοδοχειο ούτε το εστιατόριο αλλά με τέτοια συμπεριφορά δεν θέλω και να μάθω

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2016
1  Ευχαριστούμε, mirsini_13
Η κριτική έγινε: 21 Ιουλίου 2015

Κάναμε κράτηση με τιμή 95 ευρώ το βράδυ με πρωινό και βραδινό μέσα στην τιμή. Και τα δύο γεύματα ήταν πολύ μακριά από αυτό που περιμέναμε αν συγκρίνουμε την τιμή του δωματίου. Ο μάγειρας ήταν με το τσιγάρο πάνω από την ψησταριά και δυστυχώς η κουζίνα ήταν ανοιχτή για να φαίνεται. Μας ζητήθηκε να προπληρώσουμε όλες τις μέρες της διαμονής μας και όταν χρειάστηκε λόγω δουλειάς να φύγουμε μία μέρα νωρίτερα (πριν τις 18:00) αρνήθηκαν να μας επιστρέψουν έστω το 50% της μίας διανυκτέρευσης. Τα δωμάτια ήταν σχετικά καθαρά αλλά δεν είχαν τηλεόραση και wi-fi. Το παντζούρι στο δωμάτιό μας δεν κλείδωνε και όταν το αναφέραμε στους ιδιοκτήτες μας είπαν χαρακτηριστικά ότι δεν υπάρχουν "νίντζα" στην περιοχή για να πηδήξουν στο μπαλκόνι μας. Το ψυγείο μας επίσης, ήταν χαλασμένο. Και τα δύο μαζί τελικά μας τα επιδιόρθωσαν την επόμενη μέρα, γιατί φάνηκε ανοιχτά ότι ενοχληθήκαμε από τη συμπεριφορά τους. Οι ομπρέλες της παραλίας - που ήταν του ξενοδοχείου- χρεωνόντουσαν ακόμη και για τους ενοίκους 5 ευρώ. Το μόνο θετικό ήταν η σχετικά καλή τοποθεσία και το προσωπικό που ήταν συνέχεια με το χαμόγελο.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2015
4  Ευχαριστούμε, ZOIDR_26