Εξασφαλίστε τη χαμηλότερη τιμή από αυτούς τους ιστότοπους
Priceline51 $
Agoda.com51 $
Η κριτική έγινε: 7 Σεπτεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Πολυ ωραιο δωματιο, καθαρο, πολυ καλοι οι οικοδεσπότες οτι χρειαστηκαμε μας βοήθησαν. Το δωματιο εχει μεσα κουζινα που μπορεις να μαγειρεύεις αν χρειαστει... Σε καλο σημειο της πολης, ολο ηταν σε μικρη αποσταση και μπορουσες να πας με τα ποδια. Μας αρεσε αρκετα..

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, magdoula00
Η κριτική έγινε: 10 Αυγούστου 2019

Πολύ ευγενικοι και εξυπηρετικοί οικοδεσπότες καθώς μας βοηθήσαν σε ότι χρειαστήκαμε. Επίσης μας πρόσφεραν καφέ και φαγητό όταν ζητήσαμε. Τα δωμάτια ήταν απλά και όμορφα διώροφα διαμερίσματα, καθαρά και περιποιημένα.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, christinapap97
Η κριτική έγινε: 10 Αυγούστου 2019

Πήγαμε με την παρέα μου για 5 μέρες και δεν είχαμε κανένα παράπονο.
Βρίσκεται κοντά στο κέντρο της Καλλιθέας.
Οι ιδιοκτήτες απίστευτα συμπαθητικοί και ευγενικοί και ότι χρειαστήκαμε και το ζητήσαμε μας το πρόσφεραν,ακόμα και καφέ στην πισίνα. Τα δωμάτια μεγάλα, άνετα και καθαρά και με μπαλκόνια και στους 2 ορόφους.
Το συστήνω ανεπιφύλακτα!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, katerinapap97
Η κριτική έγινε: 5 Αυγούστου 2019

Τα δωμάτια αυτά καθαυτά έχουν το στυλ μεζονέτας και είναι όμορφα. Παρόλο που αναγράφεται ότι τα δωμάτια καθαρίζονται μέρα παρά μέρα, αυτά στην πραγματικότητα καθαρίζονται μόνο πριν την άφιξη νέου επισκέπτη. Το μόνο που έκανε η καθαρίστρια ήταν να πετάξει τη σακούλα με τα σκουπίδια μας και τίποτε άλλο. Χρειάστηκε να ζητήσουμε νέες πετσέτες 2 φορές για να μας τις αλλάξουν, ενώ μας είχαν πληροφορήσει ότι τις αλλάζουν επίσης ανά 2 ημέρες. Το ύφος των ιδιοκτητών ήταν πολύ ενοχλητικό και ειρωνικό. Όταν ζητήσαμε κουζινικά για να μαγειρέψουμε στο δωμάτιο, γύρισαν και μας είπαν "καλά και γιατί δεν πάτε σε ενα εστιατόριο να πληρώσετε 5 ευρώ και να φάτε σαν άνθρωποι" επειδή τα κουζινικά του ξενοδοχείου είναι μετρημένα, ενώ κάθε δωμάτιο διαθέτει μάτια και φούρνο. Άκρως απαράδεκτοι.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2019
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι με φίλους
Ευχαριστούμε, AlkisKats
Η κριτική έγινε: 18 Σεπτεμβρίου 2018

Ηταν σχετικα βρωμικο καθως ειχαμε και απροσμενο επισκεπτη, μια σαυρα μπηκε στο δωματιο μας και την ειδαμε πανω στον τοιχο...το μπανιο ηταν βρωμικο..τα επιπλα ηταν πολυ παλια..και το wifi δεν επιανε στο δωματιο μας..στη ισινα δεν υπηρχε λογος ουτε να κατσεις ουτε φυσικα να κολυμπησεις..παρα πολυ βρωμικη.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2018
Ευχαριστούμε, Κωνσταντίνα Δ