Priceline
View deal
Κάντε κράτηση τώρα και πληρώστε όταν φτάσετε
Agoda.com
Η κριτική έγινε: 10 Αυγούστου 2019

Πολύ ευγενικοι και εξυπηρετικοί οικοδεσπότες καθώς μας βοηθήσαν σε ότι χρειαστήκαμε. Επίσης μας πρόσφεραν καφέ και φαγητό όταν ζητήσαμε. Τα δωμάτια ήταν απλά και όμορφα διώροφα διαμερίσματα, καθαρά και περιποιημένα.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, christinapap97
Η κριτική έγινε: 10 Αυγούστου 2019

Πήγαμε με την παρέα μου για 5 μέρες και δεν είχαμε κανένα παράπονο.
Βρίσκεται κοντά στο κέντρο της Καλλιθέας.
Οι ιδιοκτήτες απίστευτα συμπαθητικοί και ευγενικοί και ότι χρειαστήκαμε και το ζητήσαμε μας το πρόσφεραν,ακόμα και καφέ στην πισίνα. Τα δωμάτια μεγάλα, άνετα και καθαρά και με μπαλκόνια και στους 2 ορόφους.
Το συστήνω ανεπιφύλακτα!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, katerinapap97
Η κριτική έγινε: 5 Αυγούστου 2019

Τα δωμάτια αυτά καθαυτά έχουν το στυλ μεζονέτας και είναι όμορφα. Παρόλο που αναγράφεται ότι τα δωμάτια καθαρίζονται μέρα παρά μέρα, αυτά στην πραγματικότητα καθαρίζονται μόνο πριν την άφιξη νέου επισκέπτη. Το μόνο που έκανε η καθαρίστρια ήταν να πετάξει τη σακούλα με τα σκουπίδια μας και τίποτε άλλο. Χρειάστηκε να ζητήσουμε νέες πετσέτες 2 φορές για να μας τις αλλάξουν, ενώ μας είχαν πληροφορήσει ότι τις αλλάζουν επίσης ανά 2 ημέρες. Το ύφος των ιδιοκτητών ήταν πολύ ενοχλητικό και ειρωνικό. Όταν ζητήσαμε κουζινικά για να μαγειρέψουμε στο δωμάτιο, γύρισαν και μας είπαν "καλά και γιατί δεν πάτε σε ενα εστιατόριο να πληρώσετε 5 ευρώ και να φάτε σαν άνθρωποι" επειδή τα κουζινικά του ξενοδοχείου είναι μετρημένα, ενώ κάθε δωμάτιο διαθέτει μάτια και φούρνο. Άκρως απαράδεκτοι.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2019
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι με φίλους
Ευχαριστούμε, AlkisKats
Η κριτική έγινε: 18 Σεπτεμβρίου 2018

Ηταν σχετικα βρωμικο καθως ειχαμε και απροσμενο επισκεπτη, μια σαυρα μπηκε στο δωματιο μας και την ειδαμε πανω στον τοιχο...το μπανιο ηταν βρωμικο..τα επιπλα ηταν πολυ παλια..και το wifi δεν επιανε στο δωματιο μας..στη ισινα δεν υπηρχε λογος ουτε να κατσεις ουτε φυσικα να κολυμπησεις..παρα πολυ βρωμικη.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2018
Ευχαριστούμε, Κωνσταντίνα Δ
Η κριτική έγινε: 27 Αυγούστου 2018

Το μόνο θετικό είναι ότι βρίσκεται σε κοντινή απόσταση από το κέντρο της κωμόπολης. Α, και το ότι οι ιδιοκτήτες έχουν χιούμορ: πχ ζητήσαμε πετσέτα για τα πόδια και μας έφεραν το βρώμικο αντιολισθητικό χαλάκι της φωτογραφίας. Μείναμε 4 βράδια και δεν μπήκαν για καθαρισμα του δωματίου (σκούπισμα, αλλαγή πετσετών και σεντονιών) καμία μέρα. Ζητήσαμε να περάσει η καθαριότητα τη 2η μέρα και αντ' αυτού μας άφησαν ένα φαράσι στη μέση του δωματίου. Δυστυχώς, είχαμε προπληρώσει τη διαμονή (έπειτα από επίθμονη απαίτηση του ιδιοκτήτη) κι έτσι δεν μπορούσαμε να φύγουμε. Δραματική εμπειρία.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2018
1  Ευχαριστούμε, MariaXr03
Ο/η Erifili H, Ιδιοκτήτης του Erifili House, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 27 Ιουνίου 2019

Καλησπέρα σας,

Ευχαριστούμε πολύ για τα σχόλια σας. Παρακαλώ επιτρέψτε μας να απαντήσουμε καθώς τα σχόλια και η φωτογραφία σας δεν αντιπροσωπεύουν το κατάλυμα και της υπηρεσίες μας. Τα διαμερίσματα μας καθαρίζονται κάθε δεύτερη μέρα από το προσωπικό του καταλύματος επίσης η κράτησης μας δεν προπληρώνονται σε καμία περίπτωση το μοναδικό ποσό που προπληρώνετε είναι το 30% του συνολικού ποσού της κράτησης ως προκαταβολή για την κράτηση του δωματίου, στην συνέχεια είναι επιλογή του πελάτη αν θέλει να αποπληρώσει την κράτηση του κατά το check-in ή το check-out. Σε κάθε περίπτωση λυπούμαστε πολύ που δεν καταφέραμε να ικανοποιήσουμε της προσδοκίες σας.

με εκτίμηση
Erifili House