9 άτομα βλέπουν αυτό το ξενοδοχείο
Κάντε κράτηση τώρα και πληρώστε όταν φτάσετε
Trip.com
Hotels.com280 $
Priceline280 $
Travelocity279 $
Η κριτική έγινε: 24 Ιουνίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Το ξενοδοχείο ammon zeus βρίσκεται σε εξαιρετική τοποθεσία μπροστά στο κύμα κυριολεκτικά !Η διαμονή μας ήταν υπέροχη , το δωμάτιο πεντακάθαρο ,οι πετσέτες μοσχοβουλουσαν , το προσωπικό εξυπηρετικότατο και αυτό που με εντυπωσίασε ήταν το πλούσιο πρωινό , μεγάλη ποικιλία μπορούσες να βρεις τα πάντα! Στην παραλία υπάρχουν ομπρέλες με ξαπλώστρες και sun beds .Αξίζει να το επισκεφθείτε !

Ευχαριστούμε, christinasT921EM
Ο/η Ammon Zeus, Γενικός Διευθυντής του Ammon Zeus Luxury Beach Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 26 Ιουνίου 2022

Dear christinasT921EM,

we hope to have you again back with us! Have a safe and nice rest of summer!!

Η κριτική έγινε: 2 Ιουνίου 2022

Σε μία όμορφη τοποθεσία.. με δωμάτια πολύ καθαρά πού παρέχουν ασφάλεια σε όλους τους τομείς. Το προσωπικό ιδιαίτερα φιλικό και ευγενικο με ιδιαίτερη διάθεση να σας εξυπηρετήσει. Ιδιαίτερα.. άψογη εξυπηρέτηση.. Συμπεριφορά.. Επαγγελματισμος.. από τα κορίτσια στο μασάζ Sia και Eiini. Μπράβο τους!

Ευχαριστούμε, 820sakisx
Ο/η Ammon Zeus, General Manager του Ammon Zeus Luxury Beach Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 4 Ιουνίου 2022

Dear 820sakisx,

thank you for staying with us! we appreciate your kind comment and your sincere thoughts. we hope to have you again back with us!

Η κριτική έγινε: 1 Ιουνίου 2022

Η παροχή μασάζ από τις κοπέλες Sia και Eiini ήταν εξαιρετικές σε ένα περιβάλλον όμορφο..καθαρό.. και πολύ φιλικό. Η τοποθεσία σε απίστευτο σημείο.. ιδανικό για όσους αγαπούν τη θάλασσα. Το εστιατόριο κυριολεκτικά δίπλα στην θάλασσα

Συμβουλή για το δωμάτιο: Απίστευτη τοποθεσία.. Πολύ καλες παροχές.. Πολύ φιλικό το προσωπικό.. Σας προτείνω να το επισκεφθείτε
Ευχαριστούμε, SAKIS X
Ο/η Ammon Zeus, Γενικός Διευθυντής του Ammon Zeus Luxury Beach Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 2 Ιουνίου 2022

Dear Sakis X

Η κριτική έγινε: 22 Μαΐου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Το ξενοδοχείο δεν είναι σίγουρα 5αστερο στα δωμάτια του, δεν είναι ιδιαίτερα καθαρά και προσεγμένα εμείς βρήκαμε σκόνη στο πατωμα βρώμιες τους τοίχους καθώς κ το μπάνιο δεν διαθέτει@ εξαερισμό... Απαράδεκτο. Αρχικά σου λέει ότι διαθέτει πάρκινγκ κ οταν πας εκεί στο έχουν έξτρα χρεώσεις δευτερον το σπα που διαθέτει ειναι πολυ ακριβό για την ποιοτητα κ την διάρκεια που σου παρέχει. Το πρωινό που ξενοδοχείου είναι εξαιρετικό και το προσωπικό επίσης. Προσωπικά θεωρώ ότι υπάρχουν στην περιοχη πολυ καλυτερα ξενοδοχεία με χαμηλότερη τιμη. Δεν το προτείνω αμα έχουν την βράδια πανω απο 85€ .

Συμβουλή για το δωμάτιο: Δωρεάν πάρκινγκ, Καλυτερες τιμές στο σπα
Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2022
Ευχαριστούμε, Venture40558112444
Ο/η Ammon Zeus, Γενικός Διευθυντής του Ammon Zeus Luxury Beach Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 23 Μαΐου 2022

Αγαπητέ George D εκ μέρους του Ammon Zeus Luxury Beach Hotel θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για τον χρόνο που αφιερώσατε σχετικά με την κριτική σας .
Το ξενοδοχείο διαθέτει σε όλα τα δωμάτια εισροή νωπού αέρα με φίλτρα ενεργού άνθρακα και φυσικό τρόπο εισαγωγής στο κτίριο. Δεν διαθέτουμε και δεν παρέχουμε πληροφορία ότι o εξαερισμός γίνεται εντός του δωματίου με μηχανικά μέσα .
Το parking επίσης είναι πληροφορία που την μοιραζόμαστε με όλους τους πελάτες μας μέσω της ιστοσελίδας μας -των συμβολαίων και τις πλατφόρμες κρατήσεων .Λυπάμαι που σας δόθηκε η εντύπωση ότι ο χώρος στάθμευσης εντός ξενοδοχείου είναι δωρεάν αλλά δεν σας παρείχαμε αυτήν την πληροφορία .
Το σχόλιο σας σχετικά με την καθαριότητα μας βοηθάει να γίνουμε καλύτεροι .
Το Aegeo Spa που διαχειρίζεται όλο το κομμάτι ευεξίας έχει αποσπάσει από τους χρήστες του trip advisor τα περισσότερα και θετικότερα σχόλια .Τα υψηλής ποιότητας υλικά και το εξειδικευμένο προσωπικό καταφέρνουν να προσφέρουν μοναδική εμπειρία σε όλους τους πελάτες μας
Ευχαριστούμε θερμά για τα καλά σας λόγια που αφορούν το προσωπικό και το πρωινό
Οι τιμές του ξενοδοχείου είναι αυτές που μας επιτρέπουν να είμαστε μία υγιής και βιώσιμη επιχείρηση με αφοσιωμένο πελατολόγιο και αναβαθμισμένες υπηρεσίες
Απολογούμαστε αν δεν καταφέραμε να εκπληρώσουμε τις προσδοκίες σας και ευχόμαστε στο μέλλον
να σας έχουμε ξανά μαζί μας
Με εκτίμηση
Φραγκοτσινός Χρήστος
GM
Ammon Zeus Luxury Beach Hotel

Η κριτική έγινε: 10 Μαΐου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Ο καλύτερος προορισμός
Απίστευτες εγκαταστάσεις με θέα σε καταπληκτική και πεντακάθαρη παραλία
Όλο το προσωπικό ήταν πάρα πολύ φιλικό κ εξυπηρετικό
Το φαγητό πεντανοστιμο και με μεγάλη ποικιλία
Ήδη κανονίσαμε τις διακοπές μας τον Αύγουστο
Το προτείνω!!!!!!

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2022
Ευχαριστούμε, Ekatsiavalou
Ο/η Ammon Zeus, General Manager του Ammon Zeus Luxury Beach Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 11 Μαΐου 2022

Aγαπητή κυρία Κατσιαβάλου,

Σας ευχαριστούμε που επιλέξατε το ξενοδοχείο μας για τις διακοπές σας! εκτιμούμε τα καλά σας λόγια και ελπίζουμε να σας έχουμε ξανά μαζί μας για την επόμενη απόδρασή σας!

Με εκτίμηση

Η ομάδα του Άμμων Ζευς