Η κριτική έγινε: 23 Αυγούστου 2021

Το πακέτο που μου πρότειναν για spa ήταν από τις καλύτερες στιγμές των διακοπών. Τα κορίτσια ήταν πολύ ευγενικά και ρώτησαν λεπτομερώς τί ήθελα και τί προβλήματα υπάρχουν. Η Δέσποινα πραγματικά με χαλάρωσε και χωρίς να μιλήσω εντόπισε τα σημεία που υπήρχε η ένταση! Επαγγελματίες τόσο στο μασάζ όσο και στην υποδοχή στον χώρο!❤️

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2021
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι χωρίς παρέα
Ευχαριστούμε, themis2017
Η κριτική έγινε: 13 Αυγούστου 2021

τα δωματια ηταν ανετα και μεγαλα το προσωπικο ηταν εξαιρετικο καθε μερα καθαριζαν το δωματιο ειχαν θεα ηταν ενας παραδεισος αξιζει να ερθει κανεις εδω και να περσει ομορφα τις διακοπες του θα ξαναρθω σ

Συμβουλή για το δωμάτιο: το 303 που βλεπει στον κπηο πανω απο τη εκκλησια
Ευχαριστούμε, M4932GV_
Ο/η Ammon Zeus, Γενικός Διευθυντής του Ammon Zeus Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 1 Σεπτεμβρίου 2021

Aγαπητέ M4932GV

Σας ευχαριστούμε που επιλέξατε το ξενοδοχείο μας για τις διακοπές σας! εκτιμούμε τα καλά σας λόγια και ελπίζουμε να σας έχουμε ξανά μαζί μας για την επόμενη απόδρασή σας!

Με εκτίμηση

Η κριτική έγινε: 9 Αυγούστου 2021

Υπέροχο ξενοδοχείο ακριβώς δίπλα στην θάλασσα..ότι πρέπει για διακοπές με παιδιά..τα δωμάτια είναι καθαρά κ ευρύχωρα..το προσωπικό ευγενικό κ πρόθυμο νσ σε εξυπηρετήσει..το πρωινό κ το βραδινό είναι πολύ πλούσιο με αρκετές επιλογές!!!έχει απίστευτη θεα από τα δωμάτια κ πολυ ωραία παραλία ..!!!μείναμε 7 μέρες κ μπορώ να πω ότι ήταν από τις πιο ξεκούραστες διακοπές που έχω κάνει !!!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, Moraiti V
Ο/η Ammon Zeus, General Manager του Ammon Zeus Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 11 Αυγούστου 2021

Aγαπητή κυρία Μωραίτη,

Με εκτίμιση

Η κριτική έγινε: 20 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Συνδυάζει όλα τα γούστα..η θάλασσα είναι δίπλα, έχεις διαμονή σε ένα όμορφο και καλόγουστο ξενοδοχείο με υπέροχο πρωινό και δείπνο! Μετά την ανακαίνιση φάνηκε η διαφορά. Όποιος θέλει βόλτα, να μην ανησυχει, τα μαγαζάκια της Καλλιθέας είναι ακριβώς από πάνω!!Περάσαμε ένα όμορφο και ξεκούραστο διήμερο με τον άνδρα μου και θα το επιλέγαμε ξανά . Την επόμενη φορά θα πάρουμε το γιο μας!

Ευχαριστούμε, Mavrami
Ο/η Ammon Zeus, General Manager του Ammon Zeus Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 22 Ιουλίου 2021

Με εκτίμιση

Η κριτική έγινε: 9 Ιουλίου 2021

Από τις 3 Ιουλίου μέχρι τις 8 Ιουλίου έμεινα σε αυτό το ξενοδοχείο. Αρχικά, η Καλλιθέα είναι υπέροχη .Το ξενοδοχείο είναι παραθαλάσσιο με υπέροχη θέα. Το δωμάτιο μας είχε θέα την θάλασσα και μας άρεσε πολύ. Επίσης ,το δωμάτιο μας ήταν πολύ καθαρό δεν είχαμε κανένα παράπονο. Το εστιατόριο ήταν μεγάλο με θέα την θάλασσα και με φανταστικά φαγητά. Τα γλυκά τα τιμήσαμε με το παραπάνω,ειδικά τον μπακλαβά. Ήπιαμε βίβλια χώρα λευκό κρασί. Το προσωπικό ήταν πολύ εξυπηρετικό και πάντα ήταν έτοιμο να μας βοηθήσει.

Ευχαριστούμε, Froso_Mpo
Ο/η Ammon Zeus, General Manager του Ammon Zeus Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 14 Ιουλίου 2021

Aγαπητή κυρία Φρόσω,

ευχαριστούμε που επιλέξατε το ξενοδοχείο μας για τις διακοπές σας! εκτιμούμε ιδιαίτερα τα καλά σας λόγια και είμαστε χαρούμενοι που είχατε μία όμορφη διαμονή! Θα χαρούμε να σας ξαναδούμε για τις επόμενες διακοπές σας!