Trip.com
eDreams
Η κριτική έγινε: 23 Αυγούστου 2020

Περάσαμε υπέροχα, η τοποθεσία καταπληκτική πάνω στο κύμα, άψογο προσωπικό, τα κορίτσια στη reception και τα παιδιά στο εστιατόριο όλα ακούραστα και εξυπηρετικα, ιδιαίτερα θα αναφερθώ στον νεαρό μάγειρα ψηστη Πασχάλη ευγενεστατος και πάντα πρόθυμος, Καταπληκτικό και ποιοτικό φαγητό, μεγάλη ποικιλία μπράβο στο Σεφ Μακρή. Μακάρι και του χρόνου να έχει τόσο προσιτές τιμές και να ξαναπάμε...

Η κριτική συλλέχθηκε σε συνεργασία με αυτό το ξενοδοχείο
1  Ευχαριστούμε, Thaleia R
Ο/η Ammon Zeus, Γενικός Διευθυντής του Ammon Zeus Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 24 Αυγούστου 2020

Αγαπητή Θάλεια,

ευχαριστούμε που επιλέξατε το ξενοδοχείο μας για τις διακοπές σας!

εκτιμούμε ιδιαίτερα τα καλά σας λόγια και είμαστε χαρούμενοι που σας προσφέραμε μία όμορφη εμπειρία διακοπών!

Θα χαρούμε να σας έχουμε ξανά κοντά μας!!!

Η κριτική έγινε: 19 Αυγούστου 2020

Το ξενοδοχείο είναι πολύ καθαρό, έχει άνετα δωμάτια και βρίσκεται ακριβώς μπροστά σε μια εξαιρετική παραλία. Το προσωπικό του ξενοδοχείου είναι πολύ εξυπηρετικό και ευγενικό. Το πρωινό καθώς και το δείπνο είναι πολύ καλής ποιότητας και με πολλαπλές επιλογές προσεγμένων φαγητών. Όλα τα δωμάτια έχουν καλό κλιματισμό και ηχομόνωση, ωστόσο αν θέλετε να κοιμάστε με το παράθυρο ανοικτό, προτιμήστε δωμάτιο που βλέπει θάλασσα ώστε να αποφύγετε θορύβους του διπλανού χωριού. Οι ξαπλώστρες σε παραλία και πισίνα για τους διαμένοντες είναι δωρεάν, όπως και οι πετσέτες θαλάσσης. Το χωριό της Καλλιθέας δεν έχει κάτι το ιδιαίτερο πέρα από 2-3 συμπαθητικά μπαρ , ωστόσο μπορείτε να κάνετε βόλτες στούς όμορφους πεζοδρόμους της κοντινής Αφύτου, στο λιμανάκι του Sani Beach αλλά και πιο μακριά, σε παραλίες της Σιθωνίας ή και στα γραφικά χωριά Αρναία και Παρθενώνα
( όχι παραθαλάσσια ).

Συμβουλή για το δωμάτιο: προτιμήστε δωμάτια με θέα θάλασσα, είναι ήσυχα και έχουν όμορφη θέα.
Ευχαριστούμε, VassilisO4
Ο/η Ammon Zeus, Γενικός Διευθυντής του Ammon Zeus Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 20 Αυγούστου 2020

Αγαπητέ Βασίλη,

ευχαριστούμε που επιλέξατε το ξενοδοχείο μας για τις διακοπές σας!

Θα χαρούμε να σας έχουμε ξανά κοντά μας!!!

Η κριτική έγινε: 18 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Καλησπέρα , αρχικά η παραλία είναι εξαιρετική ,αξίζει να έρθετε όχι όμως να καθίσετε στο συγκεκριμένο ξενοδοχείο , οι ξαπλώστρες χρεώνονται (αυτό είναι οκ γιατί είναι ξενοδοχείο) αλλά .. οι καφέδες 2 στα 10€ , και πήραμε club Sandwich, το οποίο ουσιαστικά ήταν τοστ με πατατάκια στα 10€ (λίγο ντροπή δηλαδή) , το σίγουρο είναι ότι στην παραλία θα ξαναβρεθούμε, στο συγκεκριμένο ξενοδοχείο ούτε νερό !!!!
Μπράβο όμως στα παιδιά που σε εξυπηρετούν διότι είναι πάρα πολύ καλοί!!!

Ευχαριστούμε, arhontoulamihelogona

επειδή δεν διαμένετε στο ξενοδοχείο μας, αλλά απλά επισκεφθήκατε την παραλία μας, πρέπει να γνωρίζετε πως η παραλία νοικιάζεται από το ξενοδοχείο.

τιμοκατάλογοι υπάρχουν πριν παραγγείλει κάποιος οτιδήποτε να γνωρίζει το είδος και την τιμή. οι τιμές μας δεν είναι ακριβότερες από αυτές που επικρατούν στα μαγαζιά της περιοχής συν ότι χρησιμοποιούμε υψηλής ποιότητας πρώτη ύλη.

Η κριτική έγινε: 14 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καλό σε ΟΛΑ του
Φαγητό , τοποθεσία και προπάντων προσωπικό και εξυπηρέτηση !!!!
Ευχαριστούμε ειδικά την ΣΤΕΛΛΑ και την ΚΑΤΕΡΙΝΑ για την άψογη εξυπηρέτηση.
Η θάλασσα μπροστά είναι εκπληκτική σαν πισίνα.
Τα δωμάτια και το μπάνιο πεντακάθαρα ενώ όποτε ζητήσαμε κάτι έξτρα (σαμπουάν αφρόλουτρο) μας το έδωσαν κατευθείαν και δωρεάν
Το συνιστώ ανεπιφύλακτα ...!!!!!!

Ευχαριστούμε, angelodD9196PQ
Ο/η Ammon Zeus, Γενικός Διευθυντής του Ammon Zeus Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 15 Αυγούστου 2020

Aγαπητέ Άγγελε,

ευχαριστούμε που επιλέξατε το ξενοδοχείο μας για τις διακοπές σας!!

Η ομάδα του Άμμων Ζευς είμαστε χαρούμενοι που σας προσφέραμε μία όμορφη εμπειρία διακοπών και εκτιμούμε ιδιαίτερα τα όμορφα σχόλιά σας!

Θα χαρούμε να σας έχουμε ξανά κοντά μας!!

Η κριτική έγινε: 13 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ ωραίο και καθαρό ξενοδοχείο, με πολύ καλό φαγητό επίσης!!
Η τοποθεσία εξαιρετική, η θάλασσα... "σαν την Χαλκιδική δεν έχει!!!" και το προσωπικό επίσης ε-ξαι-ρε-τι-κο!!!
Πολλά ευχαριστώ στα κορίτσια στη reception Κατερίνα και Στέλλα για την καθόλα άψογη εξυπηρέτηση τους, στην Μαριανθη στο restaurant για την γλυκύτατη, άμεση και ευγενέστατη επίσης εξυπηρέτηση, καθώς και στον Στέφανο στο service στην παραλία!
Το μόνο αρνητικό : το ωράριο του πρωινού!! Είναι πολύ νωρίς το "μέχρι τις 10.00" όταν μιλάμε για καλοκαιρινές διακοπές....
Εφόσον κρατήσετε τις τιμές σε λογικά επίπεδα και μετά την covid εποχή... θα σας ξαναρθουμε σίγουρα!!!!

1  Ευχαριστούμε, Kika_Moscha_Hellas
Ο/η Ammon Zeus, Γενικός Διευθυντής του Ammon Zeus Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 13 Αυγούστου 2020

Σας ευχαριστούμε που επιλέξατε το ξενοδοχείο μας για τις διακοπές σας, και εκτιμούμε τα όμορφα λόγια σας!!!

όλη η ομάδα του Άμμων Ζευς είμαστε χαρούμενοι που σας προσφέραμε μία όμορφη εμπειρία διακοπών και θα χαρούμε να σας έχουμε ξανά κοντά μας!!!