Η κριτική έγινε: 25 Ιουλίου 2020

Πήγα επισκέφτηκα το σπά και έκανα μασάζ μαζί με την οικογένεια μου κάναμε κρητικό μασάζ και ένα μασάζ για το μικρό μας γιο με σοκολάτα. Η Λούη είναι ένα υπέροχο κορίτσι πολύ ευγενικό παιδί και γλυκιά κοπέλα από τα πιο ωραία άτομα που έχουμε γνωρίσει σε σπά. Την Λούη την έχουμε στην καρδιά μας και θα μας λείψει πολύ ελπίζω να τη ξαναδούμε. Επίσης και η Μέλισσα είναι εξαιρετική έκανε καταπληκτικό μασάζ. Είναι super και οι δύο. Κάνουν θραύση στο σπά.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
Ευχαριστούμε, 202renar
Η κριτική έγινε: 26 Ιουνίου 2020

απλα τελειο ξεοδοχειο καθαρο καλο προσοπεικο να πατε χαληδικη αμα πατε απο θεσσαλονηκι ειναι κοντα 1 ωρα ειναι να πετε ολο σασ θα παθετε πλακα πρωινο εχει μπουθε πολυ καλο ξενοδωχειο να πατε ναπετε γεια σασ

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, KLERI A
Η κριτική έγινε: 30 Σεπτεμβρίου 2019

Μετα απο μια κουραστικη εβδομαδα αποφασισα να κανω ενα δωρο στον εαυτο μου και να επισκευτω το σπα του ξενοδοχειου!! Πραγματικα οτι καλυτερο!!!
Η εξυπηρετηση και η παροχη υπηρεσιων...φανταστικη..!!
Ειδικα η Αγγελικη! Θα φυγετε τοσο ευχαριστημενη απο την εξυπηρετηση της και το πιο εντυπωσιακο ειναι πως μπορει να βρει ακριβως αυτο που χρειαζεσαι μονο με την πρωτη επαφη, που σιγουρα θα ξανακλεισετε αμεσα το επομενο σας μασαζ εκει!!
Συχγαρητηρια σε ολους!

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2019
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι χωρίς παρέα
Ευχαριστούμε, StefaniaPatera
Η κριτική έγινε: 28 Σεπτεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Τέλειο Σπα, Θεικο Μασάζ, Ευγενεστατα Κορίτσια,Υπέροχο,Πεντακάθαρο Ξενοδοχείο! Πρωινό Βραδυνό Σούπερ,Απόλυτη Ηρεμία Και Ξεκούραση!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Μπράβο Στο Προσωπικό Και Στην Διεύθυνση Που Το Κρατάνε Σε Αυτο Το Επίπεδο.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, GEORGE V
Η κριτική έγινε: 24 Σεπτεμβρίου 2019

Το ξενοδοχείο είναι αυτό που ψάχνεις αν θέλεις να περάσεις άνετες κ χαλαρές διακοπές ! Πέραν όμως αυτό που μας έμεινε ήταν το απίστευτο spa , όχι τόσο για τις εγκαταστάσεις , που ήταν μαι χαρά , αλλά για το απίστευτο προσωπικό κ την απίστευτη εξυπηρέτηση .... Αγγελική είσαι σούπερ !!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2019
Ευχαριστούμε, Hercules Z