Ακύρωση χωρίς χρέωση έως: 14/05/21
ΕΞΟΙΚΟΝΟΜΗΣΤΕ 3 $
Κάντε κράτηση τώρα και πληρώστε όταν φτάσετε
Priceline
Ακύρωση χωρίς χρέωση έως: 14/05/21
Expedia.com38 $
eDreams41 $
Travelocity38 $
Η κριτική έγινε: 27 Ιουνίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Καθαρο. Ησυχο. Πολυ κοντα τοσο στο κεντρο οσο και στην παραλια. Τα δωματια οχι και τοσο ανετα. Αλλα για την τιμη τους πραγματικα μια ιδανικη επιλογη. Η εξυπηρετηση τοσο των υπαλληλων οσο και του ιδιωκτητη εξισου καλη

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2020
1  Ευχαριστούμε, Dimitris C
Η κριτική έγινε: 10 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Το δωμάτιο μας μοσχομυριζε...πολύ καθαρό..άνετο κρεβάτι ..ωραίο μπάνιο...Γενικά πάρα πολύ καλό....κάποιες μικρές λεπτομερείες ήταν ότι δεν είχε σαμπουάν και το wifi έπιανε μόνο σε ένα σημείο του δωματίου ..κατα τα άλλα να το προτιμήσετε ❤

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2019
Ευχαριστούμε, Argiropan
Η κριτική έγινε: 1 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Εξαρχής κακή υποδοχή απο τον υπέυθυνο.Δε χαμογέλασε λεπτό και ούτε υπήρξε και ιδιαίτερα πρόθυμος.
Μας έκαναν διαρκώς παρατηρήσεις( ο φύλακας που ήταν το βράδυ) για ησυχία οταν ήμασταν στο μπαλκόνι χωρίς λόγο, ενώ στους ξένους οχι, μάλιστα μας είπε ειρωνικά μολις γυρίσαμε στο δωμάτιο απο έξοδο αν καταλαβαίνουμε τα ελληνικά του.Το 4κλινο δωμάτιο αρκετά μικρο.Η πόρτα του μπάνιου ήταν χαλασμένη, ενώ χαρτι υγείας ζητούσαμε εμείς.Είχαμε μια κλειστή τσάντα με κρουασανάκια, την οποία πέταξε η καθαρίστρια(ευγενική όμως).Το wifi ήταν για ένα κινητό μονο, ενω οι υπόλοιποι δεν συνδεθήκαμε ποτέ.Το μόνο καλό ειναι οτι βρίσκεται κοντά σε στάση λεωφορείου, σε σούπερ μάρκετ και φούρνο.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2017
Ευχαριστούμε, ameligym
Ο/η panos M, Γενικός Διευθυντής του Hotel Oceanis, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 2 Αυγούστου 2017

Στο σχόλιο δεν γράφετε το όνομα σας για αυτό δεν ξέρουμε αν είναι πραγματική η όχι ,
Παρόλα αυτά θα προσπαθήσουμε να απαντήσουμε .
Χαλασμένη πόρτα δεν μας είπε κανένας ακόμα και τώρα ότι είναι χαλασμένη και να χρειάζεται φτιάξιμο .
Χαρτιά υγείας βάζομε τακτικά και δίνουμε όταν μας ζητήσουν αν κάποιος χεριάζετε περισσότερο θα πρέπει να μας το πει γιατί οι μαντικές ικανότητες μας είναι περιορισμένες.
Να σας πει ο φύλακας να κάνετε ησυχία χωρίς λόγο είναι κάπως δύσκολο ενώ όλοι οι άλλοι κάνανε φασαρία σίγουρα θα είχε τους λόγους του γιατί όπως λένε για όλα υπάρχει το σωστό μέρος και η σωστή ώρα .
Αν πέταξαν σακούλα με κρουασάν ζητάμε συγνώμη έπρεπε να μας το πείτε να την αντικαταστήσουμε , σε ερώτηση που κάναμε στις καθαρίστριες μας απάντησαν ότι δεν γνωρίζουν κάτι για αυτό .
Και τέλος αυτό που μας κάνει να πιστεύουμε ότι γράψατε λάθος κριτική για λάθος ξενοδοχείο είναι ότι κάθε κωδικός αντιστοιχεί σε δυο συσκευές και αυτό δεν αλλάζει με τίποτα ούτε με δική μας παρέμβαση μιας και δεν είμαστε προγραμματιστές .
Ευχαριστούμε .

Η κριτική έγινε: 4 Σεπτεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καλό ξενοδοχείο, καθαρό. Οι ιδιοκτήτες πολύ καλοί και εξυπηρετικοί. Το ξενοδοχείο βρίσκεται 3 λεπτά από το κέντρο με τα πόδια και πάρα πολύ κοντά στην στάση των ΚΤΕΛ. Υπάρχει υπεραγορά εκεί κοντά, φαρμακείο, φρουταγορά και εστιατόρια. Είναι γενικά ήσυχο μέρος για ξεκούραση. Διαθέτει πολύ καθαρή πισίνα και τραπεζάκια κάτω από την βελανιδιά, δίπλα από την πισίνα, όπου μπορείς να κάτσεις για έναν καφέ ή ένα τάβλι. Το ασύρματο του δίκτυο (WiFi) χρειάζεται λίγη παραπάνω βελτίωση, για να μπορούν οι χρήστες να το χρησιμοποιούν αδιάκοπα. Γενικά όμως το ξενοδοχείο συστήνεται ανεπιφύλακτα για ξεκούραστη διαμονή!

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2016
Ευχαριστούμε, pantotis
Η κριτική έγινε: 17 Μαρτίου 2016

Μείναμε πάρα πολυ ικανοποιημένοι, όλα πεντακάθαρα και πραγματικά περάσαμε τέλεια!! Το δωμάτιο πολύ ωραίο και το μέρος ήσυχο και καλό, και του χρόνου εφόσον το επιτρέπουν οι συνθήκες θα πάμε ξανά. Σας ευχαριστούμε για την φιλοξενία

Συμβουλή για το δωμάτιο: Τα νότια δωμάτια έχουν λιγότερη φασαρία
Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2015
1  Ευχαριστούμε, Dimitris G