Snorkeling για παιδια

Ο Μιχαλης ειναι ο καλιτερος εκπαιδευτης καταδυσης!!!! Μια αξεχαστη εμπειρια εζισαν τα παιδια... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική έγινε: 15 Σεπτεμβρίου 2019
Kerstin P
Scuba Diving Experience

Έζησα μία από τις πιο όμορφες υποβρύχιες εμπειρίες στη ζωή μου στο καταδυτικό κέντρο Sea Action... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική έγινε: 4 Σεπτεμβρίου 2019
nikosleontiadis
Θεσσαλονίκη, Ελλάδα

Η κριτική έγινε: 15 Σεπτεμβρίου 2019

Ο Μιχαλης ειναι ο καλιτερος εκπαιδευτης καταδυσης!!!!
Μια αξεχαστη εμπειρια εζισαν τα παιδια μου.
Εμαθε τα κοριτσια μου να κολυμπανε σοστα με πολυ προσοχη και ασφαλεια. Καταφερε να βλεπο το μικρο μου κοριτσακι (5 ετων) σαν δελφινι στο νερο!!!!
Ευχαριστουμε πολυ πολυ Μιχαλη!!!
You are the best of the best!!!!

Ευχαριστούμε, Kerstin P
Η κριτική έγινε: 4 Σεπτεμβρίου 2019

Έζησα μία από τις πιο όμορφες υποβρύχιες εμπειρίες στη ζωή μου στο καταδυτικό κέντρο Sea Action!!!!
Το συνιστώ ανεπιφύλακτα!!!

Ημερομηνία εμπειρίας: Αύγουστος 2019