Εξασφαλίστε τη χαμηλότερη τιμή από αυτούς τους ιστότοπους
Travelocity
Orbitz.com
Η κριτική έγινε: 17 Ιουνίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε το τριήμερο του Αγίου πνεύματος στο συγκεκριμένο ξενοδοχείο, και περάσαμε υπέροχα!
Το ξενοδοχείο πεντακάθαρο, το προσωπικό πολύ φιλικό και εξυπηρετικό! Το δωμάτιο παρείχε τα πάντα κ ήταν εξοπλισμένο με όλα τα απαραίτητα! Η καθαριότητα απλά υπέροχη, ελεύθερο πάρκινγκ με μπόλικο χώρο. Ησυχη περιοχή χωρίς φασαρία. Το Ίντερνετ απλά φοβερό με φοβερές ταχύτητες χωρίς προβλήματα! Σημαντικό να σημειώσω ότι οι τηλεοράσεις είναι smart TV!!! Απλά φοβερό!!! Δεν το περιμέναμε!
Σίγουρα θα ξανά έρθουμε !

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2019
Ευχαριστούμε, Iakovos A