Εξασφαλίστε τη χαμηλότερη τιμή από αυτούς τους ιστότοπους
ZenHotels.com
Priceline
StayForLong
Η κριτική έγινε: 26 Μαΐου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Ενας υπεροχος χωρος με πολυ φιλικο περιβαλλον, εξαιρετικα καθαρο συγκροτημα με καθημερινους καθαρισμους δωματιου! Αμεση εξυπηρετηση σε οτι χρειαστηκαμε.... προτινω ανεπιφυλακτα την διαμονη σας ...!!!!!

Σταματης-Μαρια

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2015
1  Ευχαριστούμε, N4078CFmariac
Η κριτική έγινε: 11 Ιουλίου 2015

παραπονο κανενα,ολοι πολυ φιλικοι,το ξενοδοχειο ο,τι ακριβως θελαμε,ολα πολυ καθαρα,5 λεπτα απο το κεντρο,θαλασσα και καφετεριες.. Οσον αναφορα τα κλαμπ 2 λεπτα με ταξι και η ξενοδοχος εξαιρετικη.....

Συμβουλή για το δωμάτιο: στο ισογειο τα δωματια ειναι πολυ δροσερα και πιο ησυχα
Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2015
1  Ευχαριστούμε, Αθηνά Κ
Η κριτική έγινε: 11 Ιουλίου 2014

Το ξενοδοχείο βρίσκεται σε ήσυχη περιοχή στο κέντρο της Καλλιθέας και τα δωμάτια του είναι εύχρηστα και άνετα. Επιπλέον από καθαριότητα και εξυπηρέτηση είναι άψογο!
Θα το προτιμούσα ξανά για τις διακοπές μου!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2014
3  Ευχαριστούμε, MargadeaTh
Η κριτική έγινε: 11 Ιουλίου 2014

Όμορφο περιβάλλον , φιλόξενα και ευγενικά άτομα πρόθημα να σου δώσουν οποιαδήποτε πληροφορία. κοντά στο κέντρο. το δωμάτιο ήταν πολύ ωραίο ,μόλις μπήκαμε μέσα αισθανθήκαμε τη καθαριότητα και μύριζε πολύ όμορφα.μείναμε ευχαριστημένες!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2014
2  Ευχαριστούμε, catherinebA9927CK
Η κριτική έγινε: 7 Ιουλίου 2013

Θέλω και εγώ με τη σειρά μου να αφήσω την κριτική μου για το συγκεκριμένο ξενοδοχείο.
Πολύ όμορφο και φιλόξενο περιβάλλον με πάντα χαμογελαστό προσωπικό, με μεράκι που είναι πάντα πρόθυμο να σε ενημερώσει για όλα. πολύ κοντά στο κέντρο της Καλλιθέας, τα μπαράκια και τα μαγαζιά και σε μικρή απόσταση από τη θάλασσα 8 λεπτά με τα πόδια! Τα δωμάτια πεντακάθαρα και άνετα με όλα τα σκεύη την προετοιμασία φαγητού στη κουζίνα. Η πισίνα υπέροχη και τα λουλούδια στον κήπο πανέμορφα! Θα ξαναπάμε σίγουρα!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2013
4  Ευχαριστούμε, VasilisMThessaloniki