Priceline
StayForLong
ZenHotels.com
Agoda.com
Η κριτική έγινε: 11 Ιουλίου 2014

Το ξενοδοχείο βρίσκεται σε ήσυχη περιοχή στο κέντρο της Καλλιθέας και τα δωμάτια του είναι εύχρηστα και άνετα. Επιπλέον από καθαριότητα και εξυπηρέτηση είναι άψογο!
Θα το προτιμούσα ξανά για τις διακοπές μου!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2014
3  Ευχαριστούμε, MargadeaTh
Η κριτική έγινε: 11 Ιουλίου 2014

Όμορφο περιβάλλον , φιλόξενα και ευγενικά άτομα πρόθημα να σου δώσουν οποιαδήποτε πληροφορία. κοντά στο κέντρο. το δωμάτιο ήταν πολύ ωραίο ,μόλις μπήκαμε μέσα αισθανθήκαμε τη καθαριότητα και μύριζε πολύ όμορφα.μείναμε ευχαριστημένες!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2014
2  Ευχαριστούμε, catherinebA9927CK
Η κριτική έγινε: 7 Ιουλίου 2013

Θέλω και εγώ με τη σειρά μου να αφήσω την κριτική μου για το συγκεκριμένο ξενοδοχείο.
Πολύ όμορφο και φιλόξενο περιβάλλον με πάντα χαμογελαστό προσωπικό, με μεράκι που είναι πάντα πρόθυμο να σε ενημερώσει για όλα. πολύ κοντά στο κέντρο της Καλλιθέας, τα μπαράκια και τα μαγαζιά και σε μικρή απόσταση από τη θάλασσα 8 λεπτά με τα πόδια! Τα δωμάτια πεντακάθαρα και άνετα με όλα τα σκεύη την προετοιμασία φαγητού στη κουζίνα. Η πισίνα υπέροχη και τα λουλούδια στον κήπο πανέμορφα! Θα ξαναπάμε σίγουρα!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2013
4  Ευχαριστούμε, VasilisMThessaloniki
Η κριτική έγινε: 25 Ιουνίου 2013 μέσω κινητής συσκευής

Ήταν όλα τέλεια.Το περιβάλλον πολύ φιλόξενο και όμορφο. Ευχάριστη διαμονή και το προσωπικό πολύ φιλικό και εξυπηρετικό!!! Τα δωμάτια πεντακάθαρα και το Ξενοδωχειο κοντά στο κέντρο του χωριού. Πολυ σημαντικό το λεωφορείο που ξεκινάει δίπλα απο το Ξενοδωχειο και σε παει στην Παραλια .δεν χρειάστηκε να μετακινησουμε το αμάξι καθόλου

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2013
4  Ευχαριστούμε, Dinaaaaa
Η κριτική έγινε: 8 Ιουνίου 2013 μέσω κινητής συσκευής

Περάσαμε υπέροχα , εντύπωση μας έκανε η καθαριότητα κ το φιλικό περιβάλλον , όλοι μια παρέα. Και του χρόνου .... και κάθε χρόνο. Λογικές τιμές κ καλή φιλοξενία . Η πισίνα ιδιαίτερα προσεγμένη κ το pool bar έχει τα πάντα

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2013
4  Ευχαριστούμε, Sotirelli