StayForLong
ZenHotels.com
Priceline
Agoda.com
Η κριτική έγινε: 7 Ιουλίου 2013

Θέλω και εγώ με τη σειρά μου να αφήσω την κριτική μου για το συγκεκριμένο ξενοδοχείο.
Πολύ όμορφο και φιλόξενο περιβάλλον με πάντα χαμογελαστό προσωπικό, με μεράκι που είναι πάντα πρόθυμο να σε ενημερώσει για όλα. πολύ κοντά στο κέντρο της Καλλιθέας, τα μπαράκια και τα μαγαζιά και σε μικρή απόσταση από τη θάλασσα 8 λεπτά με τα πόδια! Τα δωμάτια πεντακάθαρα και άνετα με όλα τα σκεύη την προετοιμασία φαγητού στη κουζίνα. Η πισίνα υπέροχη και τα λουλούδια στον κήπο πανέμορφα! Θα ξαναπάμε σίγουρα!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2013
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι με φίλους
4  Ευχαριστούμε, VasilisMThessaloniki
Η κριτική έγινε: 25 Ιουνίου 2013 μέσω κινητής συσκευής

Ήταν όλα τέλεια.Το περιβάλλον πολύ φιλόξενο και όμορφο. Ευχάριστη διαμονή και το προσωπικό πολύ φιλικό και εξυπηρετικό!!! Τα δωμάτια πεντακάθαρα και το Ξενοδωχειο κοντά στο κέντρο του χωριού. Πολυ σημαντικό το λεωφορείο που ξεκινάει δίπλα απο το Ξενοδωχειο και σε παει στην Παραλια .δεν χρειάστηκε να μετακινησουμε το αμάξι καθόλου

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2013
4  Ευχαριστούμε, Dinaaaaa
Η κριτική έγινε: 8 Ιουνίου 2013 μέσω κινητής συσκευής

Περάσαμε υπέροχα , εντύπωση μας έκανε η καθαριότητα κ το φιλικό περιβάλλον , όλοι μια παρέα. Και του χρόνου .... και κάθε χρόνο. Λογικές τιμές κ καλή φιλοξενία . Η πισίνα ιδιαίτερα προσεγμένη κ το pool bar έχει τα πάντα

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2013
4  Ευχαριστούμε, Sotirelli
Η κριτική έγινε: 1 Μαΐου 2013

υπέροχο περιβάλλον! οι χώροι είναι πολύ καθαροί, με πρόθυμους και φιλόξενους ιδιοκτήτες.τα δωμάτια είναι άνετα και ευρύχωρα. δεν έχει φασαρία, είναι ήσυχο ξενοδοχείο και είναι πολύ κοντά στην πλατεία της Καλλιθέας. η πισίνα του ξενοδοχείου είναι καθαρή. το συστήνω ανεπιφύλακτα!

Συμβουλή για το δωμάτιο: τα δωμάτια στο ισόγειο είναι πιο δροσερά
Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2012
6  Ευχαριστούμε, Despina L