“Υφος 100 Καρδιναλίων!!”
Κριτική για: Blu Seaside Bar

Blu Seaside Bar
Η κριτική γράφτηκε 26 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Απαράδεκτο υφος τα ατομα στην υποδοχή. Αγενεις και ειρωνες. Επιπλεον ενω ειχαμε κρατηση με μια φιάλη, οταν φτασαμε μας ειπαν οτι θα κατσουμε μονο αν κανουμε ελαχιστη κατανάλωση 150€. Το μαγαζι αδιάφορο, τα κοκτειλ μετρια, μονο η σερβιτόρα ηταν ευγενικη και συμπαθητική.

Ευχαριστούμε, Nikoletouu

Η κριτική γράφτηκε 18 Αυγούστου 2021

Από τις σπάνιες φορές που είπαμε ότι δε θα ξαναπατησουμε σε μαγαζί!! Σέρβις απαράδεκτο, αγενέστατη σερβιτόρα, ήπιαμε 4 ποτά εγώ κι ο σύζυγος και την ώρα της πληρωμής δε μας έδωσε ολα τα ρέστα πάρα μόνο κράτησε τα ευρώ για μπουρμπουαρ και όταν της ζήτησα το λογο μου είπε ότι θεώρησε πως θα της τα άφηνα!!!!!
Αισθάνθηκα πολύ χάλια, το προσωπικό είναι μόνο φιγούρα και υφακι αλλά περάσανε οι εποχές που μετρούσαν αυτά,ο κόσμος θέλει ανθρώπινη συμπεριφορά όταν αφήνει τα λεφτά του!

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, _E2129UU
Η κριτική γράφτηκε 1 Αυγούστου 2021

Η κοπέλα στο σερβις απαράδεκτη... Υφακι μόνιμο ακόμη και για τα πιο απλά πράγματα. Από ότι φαίνεται ούτε νερό δεν μπορείς να πιεις σε αυτό το μαγαζί... ειρωνεία στα όρια της γελοιότητας και της υπερβολής... ΑΠΑΡΆΔΕΚΤΗ ΕΞΥΠΗΡΈΤΗΣΗ

Ευχαριστούμε, paulost809
Η κριτική γράφτηκε 30 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

1/5 Παρά πολύ αγενής σερβιτόρα , ειρωνική κορόιδευε λες και μας ήξερε πάνω από τα όρια της πλάκας
Ζητήσαμε δεύτερη κανάτα με νερό και μας λέει τι είμαστε υδατοστασιο ;
Δεν θα το επισκεφτώ ξανά και δεν το προτείνω καθόλου…

1  Ευχαριστούμε, fotis z
Η κριτική γράφτηκε 24 Ιουλίου 2021

Τραγική εξυπηρέτηση και συμπεριφορά.
Οταν κάναμε κράτηση με την παρέα μου, μας τέθηκε η ερώτηση «ποτό ή φιάλη» και απαντήσαμε ποτο, όλα καλά δώσαμε όνομα και έγινε η κράτηση. Την ημέρα της κράτησης στην υποδοχή, μας γίνεται η ίδια ερώτηση (ενώ ειχε ήδη ξεκαθαριστεί όταν επικοινωνήσαμε μαζί τους πως είμαστε για ποτό) και όταν τους απαντήσαμε πως έχουμε κλείσει για ποτό, μας είπαν πως προτεραιότητα έχουν μόνο οι φιάλες. Ρωτησα την κοπέλα στην υποδοχή εάν της πω εκείνη τη στιγμή ότι θα ανοιξω φιάλη, αν ξαφνικά θα έχουν τραπέζι για εμάς και τότε μόνο δέχτηκαν να περάσουμε μέσα. Αφού περάσαμε και καθίσαμε, εφόσον είπαμε πως θα παραγγείλουμε μπουκάλι, το σέρβις κατέφθασε μισή ώρα αργότερα, πραγμα απαράδεκτο, όπως και οι τιμες τους για αυτό που προσφέρουν. Εν τελει αποφασίσαμε να αποχωρήσουμε από το μαγαζί καθως θεωρήσαμε, πως κριμα είναι να σπαταλήσουμε τα χρήματα μας σε ένα τετοιο μαγαζί. Ας ξε καβαλήσουν λίγο το καλάμι.

Ευχαριστούμε, Ιωάννα Α

Blu Seaside Bar: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Καλλιθέα, Κασσάνδρα

Blu Seaside Bar: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

© 2022 TripAdvisor LLC Με την επιφύλαξη όλων των νόμιμων δικαιωμάτων.