“Πολυ καλη εξυπηρετηση κι αψογο φαγητο.”
Κριτική για: Ουζερί Το Παραμύθι

Καλό για: Τοπική κουζίνα, Ρομαντικό
Επιλογές δείπνου: Υπαίθρια τραπέζια
Η κριτική γράφτηκε 12 Μαρτίου 2018

Όσα και να γράψουμε είναι λίγα για την εξυπηρέτηση, την ποιότητα φαγητών και το περιβάλλον. Πολυάριθμο προσωπικό, ολόφρεσκα ψάρια και οι υπεύθυνοι πάντα πρόθυμοι να εξυπηρετήσουν και να ικανοποιήσουν τις επιθυμίες μας!

Ευχαριστούμε, Errikos K

Η κριτική γράφτηκε 30 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πολυ ωραίο φαγιτο πολυ ωραία ατμόσφαιρα το προσωπικό πολυ ευγενικό και χαμογελαστό.οι τιμές πολυ καλές για τόσο μεγάλες μερίδες που προσφέρει

Ευχαριστούμε, _W5625ZQ
Η κριτική γράφτηκε 23 Αυγούστου 2017

φανταστικο τσιπουρο!!!!απο τα καλυτερα που εχω πιει.και το φαγητο παρα πολυ καλο.θα ξαναπηγαινα σιγουρα.

Ευχαριστούμε, xrhstosikaros
Η κριτική γράφτηκε 11 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε δυο φορές.. φάγαμε και θαλασσινά και κρεατικά... και τις δυο πολύ ωραίες γεύσεις και καλή εξυπηρέτηση!

Ευχαριστούμε, Anna H
Η κριτική γράφτηκε 23 Ιουλίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε οικογενειακώς με φίλους και μείναμε όλοι ικανοποιημένοι. Όλα τα θαλασσινά ήταν εξαιρετικά. Ο καλύτερος μεζές όμως ήταν οι κολοκυθοκεφτεδες. Το μόνο αρνητικό είναι που δεν διαθέτουν εμφιαλωμένο τσίπουρο.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2017
Ευχαριστούμε, makist

Ουζερί Το Παραμύθι: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Καλλιθέα, Κασσάνδρα

Ουζερί Το Παραμύθι: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!